Wpis z mikrobloga

#starwars #theriseofskywalker
okaze sie, ze imperator zyje, rey to shmi i zachodzi w ciaze z anakinem (w sensie nosi go w bebzolu), kaylo ren zmienia imie na obi wan (dlatego na starosc kaze nazywac sie Benem, z sentymentu do pierwszego imienia i z tego samego powodu w new hope daje sie zabic synowi dawnej rywalki) i nie bedzie juz nowych filmow bo akcja filmow toczy sie w petli czasowej i temat zostal wyczerpany xD
  • 32
@Lardor: w Old Republic podoba mi się fakt, że mamy dużo więcej Jedi i Sithów, więc i trochę ciekawszy temat, ale strasznie mnie uderza jedna rzecz - mam wrażenie, że postęp technologiczny przez tysiące lat był praktycznie zerowy.
@Lardor: nie pozwala na co? Wojny nie zawsze były prowadzone przez Jedi (przynajmniej przez pewien czas, jak w przypadku wojny z Mandalorianami, gdzie dopiero po jakimś czasie dołączyli Jedi z Revanem na czele), więc to jeden powód dla którego rozwój technologii powinien być obecny. Druga sprawa - nawet Jedi nie potrafią latać w kosmosie (no, może jedna taka była #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)), więc statki kosmiczne
@Arnold___Boczek: To co napisałem o Jedi? Nigdy! przez własną głupotę arogancję doprowadzili się do upadku, byli kłamcami widać to po przykładzie Obi Wana. Sithowie byli prawdomówni sam Dooku powiedział, kto jest lordem Sithów, na co Obi Wan stwierdził iż to nie prawda, radzie powiedział ci stwierdzili, że będą mieć kanclerza na oku, a później zdziwieni kto jest imperatorem, przez własne kłamstwa upadli! A jeszcze nie wspominając jak mówili o równowadze mocy!
@djtartini1: Hę? xD Jeśli chodzi o 40k to tam ten zastój technologiczny jest całkiem fajnie wytłumaczony. Za to w Star Wars....jest w ogóle jakieś wyjaśnienie? Nawet najbardziej naciągane, ale istnieje cokolwiek? xd
@Arnold___Boczek: A teraz pokażę ci prawdę o Obi Wanie

Prawdziwą zakałą galaktyki był Obi 1. Popatrzmy:
- beznadziejne poczucie humoru, którego nie akceptował nawet tolerancyjny Qui Gon;
- przez jego głupi błąd Qui Gon zginął na Naboo, bo za późno uznał, że jednak pobiegnięcie na pomoc swojemu mistrzowi to dobry pomysł;
- cudem pokonał ww. Zabraka, głównie dlatego, że tak naprawdę nie wie dlaczego, bo jak wykonał skok to tamten nie