Wpis z mikrobloga

Wiecie za co najbardziej szanuję wesołych kupców? Nie za to że kontrolują system bankowy, nie za to że mają w garści giełdę, ale za to jak stworzyli oraz w jaki sposób wykreowali przemysł fitness. Wmówili tym koksikom że jedynie czego potrzebują żeby być atrakcyjnym dla kobiet to wyrobić sobie dobra sylwetkę. Genialne w swojej prostocie! Stworzyli sobie grupę klientów którzy cyklicznie kupują ich produkty(odżywki, "fit" jedzenie, karnety na siłownię, ubrania) za wizję tego że będą atrakcyjni kiedy tylko osiągną wymarzoną formę. W reklamach odżywek widzimy napakowanych koksikow z wynajetymi modelkami, klienci myślą że kiedyś będą jak oni, ale to tylko reklama. Kiedy koksiki pakują, liczą kalorie, odliczaja odżywki wysokie oskarki z dobrymi mordami rozdziewiczaja analnie oraz oralnie pieniężne Julki. Liczy się morda i wzrost!! Silownia pomaga tylko nielicznym tak naprawdę, silownia nie nadrobi mordy ani wzrostu.
#takaprawda #silownia #mikrokoksy #przegryw #wygryw #rozwojosobistyznormikami #wzrost
Pobierz Niski_Manlet - Wiecie za co najbardziej szanuję wesołych kupców? Nie za to że kontrol...
źródło: comment_TN8isfz8PTYFeDk1swl9my9x33J2SZsL.jpg
  • 86
@macadamia: To wszystko głupstwa wmawiane frajerom że niby takie coś uczyni ich atrakcyjniejszymi. Prawda jest taka że wciąganie się w hobby "macho" gówno daje, jak jesteś atrakcyjny to ludzi nie obchodzi co cię interesuje. "Dziewczyny cię nie chcą bo grasz w gry" mówią normiki kiedy #!$%@? kupa ludzi gra i jakoś problemów nie ma, durne wymówki.
No na przykład jak ktoś będzie Chciał Ci zrobić krzywdę. Co może zrobić ten gościu ze zdjęcia po prawej stronie podczas ataku na niego? Pokazać,że ma 50cm w łapie?


@don_me: I to jest praktyczny aspekt? Mozliwosc obrony w jakiejs hipotetycznej sytuacji, w ktorej atakuje nas ktos bez noza/broni i w dodatku samodzielnie albo max malej grupie? No to niezwykly pragmatyzm, #!$%@? 3 razy w tygodniu na treningi x lat dla hipotetycznej
@PeknietaMorda

a nigdy w życiu nie widziałem przystojniaka którego ktokolwiek zlewał lub traktował jak gówno.

Ja widziałem.

jak brzydal jest miły to też go ludzie do śmietnika wrzucają.

Miły =/= ciekawy. Jeżeli jest miłą, ciekawą osobą to nie jest wrzucany do śmietnika.

" "Wygląd nie ma znaczenia" śmiechu warte, nikt nie chce zadawać się z kolesiem co wygląda jakby go do zgniatarki wrzucili.

Na linii koleżeńskiej nie ma. W kwestiach związkowych ma,
@Niski_Manlet mnie masz pojęcia o czym mówisz. Tutaj chodzi tyko i wyłącznie i prymitywny instynkt. Jak ktoś jest wielki i miesisty to jest....zdrowy, silny i gotowy do rozrodu. To dlatego wpadają nam w oko takie a nie inne kształty. Jak ktos jest chudy, blady, ma pryszcze to znaczy, że jest slaby i chory i lepiej go omijac, ot cała tajemnica.