Wpis z mikrobloga

Wiecie za co najbardziej szanuję wesołych kupców? Nie za to że kontrolują system bankowy, nie za to że mają w garści giełdę, ale za to jak stworzyli oraz w jaki sposób wykreowali przemysł fitness. Wmówili tym koksikom że jedynie czego potrzebują żeby być atrakcyjnym dla kobiet to wyrobić sobie dobra sylwetkę. Genialne w swojej prostocie! Stworzyli sobie grupę klientów którzy cyklicznie kupują ich produkty(odżywki, "fit" jedzenie, karnety na siłownię, ubrania) za wizję tego że będą atrakcyjni kiedy tylko osiągną wymarzoną formę. W reklamach odżywek widzimy napakowanych koksikow z wynajetymi modelkami, klienci myślą że kiedyś będą jak oni, ale to tylko reklama. Kiedy koksiki pakują, liczą kalorie, odliczaja odżywki wysokie oskarki z dobrymi mordami rozdziewiczaja analnie oraz oralnie pieniężne Julki. Liczy się morda i wzrost!! Silownia pomaga tylko nielicznym tak naprawdę, silownia nie nadrobi mordy ani wzrostu.
#takaprawda #silownia #mikrokoksy #przegryw #wygryw #rozwojosobistyznormikami #wzrost
Niski_Manlet - Wiecie za co najbardziej szanuję wesołych kupców? Nie za to że kontrol...

źródło: comment_TN8isfz8PTYFeDk1swl9my9x33J2SZsL.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Bo na siłownie chodzi się dla siebie. Dla mnie też kobieta z normalnym ciałem i ładną twarzą jest atrakcyjniejsza niż kobieta z super ciałem, ale mniej ładną twarzą.
  • Odpowiedz
@Zelber: Właśnie nie. Bądź "dynamiczny" i "pewny siebie" jako karłowaty brzydal to ludzie będą patrzeć na ciebie krzywo i życzyć sobie po cichu byś zdechł za swoją arogancję. Zachowanie faceta jest filtrowane przez jego wygląd.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: duzo w tym prawdy. Moja ciotka ma sąsiadów któzy mają córką taką 8/10. Przez 7 lat umawiała się z chadem . Chudzielec ale dobra morda i wzrost okolo 1,90 cm robił swoje xd
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda:

Bądź "dynamiczny" i "pewny siebie" jako karłowaty brzydal to ludzie będą patrzeć na ciebie krzywo i życzyć sobie po cichu byś zdechł za swoją arogancję

Jak jesteś aroganckim dupkiem to tak będziesz traktowany niezależnie od tego czy wyglądasz na 2/10 czy 8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zelber: Nigdy w społeczeństwie nie byłeś? Przystojniakom wolno być aroganckim dupkiem i się to ludziom, a szczególnie dziewczynom podoba. Chociaż w sumie tacy ludzie nigdy nie są nazywani chamami w pierwszej kolejności. Jesteś brzydki to wszystko co robisz jest chamskie.
  • Odpowiedz