Wpis z mikrobloga

Przekształciłem mapę Europa, z pierwszej misji Settlersów II z kampanii Świat, na mapę z Settlers 2 Dziesięciolecie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wszystkie stworzone przeze mnie w edytorze mapy: siedler-maps.de
Darmową modyfikacja do oryginalnego Settlers 2 znajdziecie tu: Return to the Roots
Oficjalny patch do Dziesięciolecia lub dodatku Wikingowie znajdziecie tu: Patch v.11757
(Wersja z GOG jest kompatybilna z wersją płytową. Można grać Online przez Gameranger

Modyfikacja Return to the Roots pozwala przybliżyć mechanikę oryginału do wersji z Dziesięciolecia. Jednak nadal się obie gry się różnią w niektórych aspektach.

#gry #rts #settlers #staregry #rttr #multiplayer
rukh - Przekształciłem mapę Europa, z pierwszej misji Settlersów II z kampanii Świat,...

źródło: comment_NWlEsoyhJvoFi4SgYVm4r40kwUUP59oI.jpg

Pobierz
  • 27
@Inveth: Mówi się że do Settlersy skończyły się na czwórce. Ale siódemka słyszałem że również daje radę. M.in. w filmach Arhn.eu , albo Lutel który najczęściej gra w Twierdzę, i łatwo go znaleźć w poradnikach od kilkunastu lat.
rukh - @Inveth: Mówi się że do Settlersy skończyły się na czwórce. Ale siódemka słysz...
@rukh: Moja pierwsza gra w życiu. Nie zliczę ile godzin na niej spędziłem. Ostatnio zakupiłem właśnie narodziny kultur bo się dowiedziałem że takie coś powstało. II dziesięciolecie najlepsza część i mam nadzieję że nowe settlery będą podobne do niej.
@TymRazemNieBedeBordo: Te mapy z pierwszego linku. Zrobiłem dziś aktualizacje tej mapy. By zwiększyć prawdopodobieństwo, że komputer wybuduje katapulty przy klifie. To mapa do Multiplayer z innymi.
Chcesz się dostać w środek, a sąsiad będzie próbował ci odciąć przejście katapultami. Drugiego sąsiada za to ty możesz katapultować ( ͡° ͜ʖ ͡°) a on nic na to nie poradzi. link

rukh - @TymRazemNieBedeBordo: Te mapy z pierwszego linku. Zrobiłem dziś aktualizacje ...

źródło: comment_aglpzRdfXR6REB8K6N70siUniQxDaZox.jpg

Pobierz