Wpis z mikrobloga

@TomdeX Mega dziwnie się mi oglądało bo ona faktycznie po polsku mówiła a nie jak zwykle po angielsku z symulowanym ruskim akcentem.
Tak samo było jak jakiś czas temu oglądałem reportaż w niemieckiej telewizji o kontrolach granicznych (było na wykopie bo jakiś polaczek trafił na nich kradzionym autem i zaczął #!$%@?ć) i jedna policjantka była Polką i tłumaczyła, też było dla mnie zaskoczeniem jak usłyszałem normalny polski
  • Odpowiedz
@JessPinkman: To jest nic. W Bananowym doktorze brat głównego bohatera chodził z Polką, która miała na imię chyba Kasia i ta zostawiła go dla murzyna na bramce w jakimś klubie. Potem chyba ten brat rzucił tekst w stylu: że można było się tego spodziewać xD
  • Odpowiedz
W L.A Noire jeden z głównych bohaterow mial polskie korzenie
I w RDR2 byl typo w jednej z misji pobocznych co byl Polakiem i mielismy od niego odebrac dlugi
  • Odpowiedz
@marekrz: Łuki i strzały były konieczne bo Magneto panuje nad metalami więc tradycyjna broń nie miałaby zastosowania. To przejaw inteligencji bo w większości filmów X-Men na Magneto rzucają się z metalowymi karabinami i głupio giną a tu byli mądrzejsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz