Wpis z mikrobloga

@MarcinDerk: mam glupie pytanie ale czemu #!$%@? sie tak do tych skeczy/piosenek/przebierania się za krowę? nauczycielom nie wolno pozwolic na odrobinę humoru w ciężkich czasach?
  • Odpowiedz
@BoleKk87: bo to są nauczyciele więc to normalne, że nie będą rzucać brukiem pod ministerstwem i palić opon, a raczej będą pisać piosenki i robić skecze. Jakby nie rozumiem co w tym dziwnego
  • Odpowiedz
@MarcinDerk: zajebiscie, nie wazne, ze prawie kazdy w kraju #!$%@? zarabia, trzeba cieszyc sie, ze jedna grupa zawodowa nie dostanie podwyzek, myslalem, ze musi umrzec pokolenie, ktore rzadzilo w latach '80, teraz mysle, ze jeszcze trzeba poczekac z 50 lat zeby u nas bylo normalnie
  • Odpowiedz
@MarcinDerk: A ZNP zamiast przygotować systemowe rozwiązanie, podwyżki uzależnione od oceny nauczyciela, żeby uspokoić przeciwników podwyżek, i poprawić sytuacje szkolnictwa to tylko darł morde XD
  • Odpowiedz
@Dolan: Z tymi oponami to bardzo w punktu. Ja bym jeszcze dodał, że miałem wielu nauczycieli, którzy byli wyluzowani i lepiej panowali nad klasą niż większość ich śmiertelnie poważnych kolegów.
  • Odpowiedz