Wpis z mikrobloga

@Tam91:

w jakich przypadkach aborcja jest konieczna a nie dopuszcza jej prawo?


W takich, w których kobieta w niechcianej ciąży chce jej dokonać. Ile takich przypadków, tyle powodów. I nie, nic ci nie daje prawa do zabraniania dokonywania aborcji bo ci się te powody nie podobają, lub uważasz je za głupie.
Ja uważam że ludzie mają słabe powody by jeść fast foody i nie chodzić na siłownię, ale jakoś nie chce
  • Odpowiedz
@PanFizyk: uuu oo nie znamy pojęć, ale to nic, już tłumaczę. W uproszczeniu, pojedynczy plemnik ma połowę twojego dna - czyli dokładnie tak jak potencjalny płód.
  • Odpowiedz
@PanFizyk: @dendrofag: Jak dobrze że każdy ma na was wysrane i przejeżdża przez inną kreskę na mapie, gdzie dostaje to czego odmawia mu się w katotalibanie. I mam jeszcze lepszą wiadomość. Niezależnie ile razy się zesracie polsza też jakoś idzie do przodu, a wraz z bogaceniem społeczeństwa i rozwojem kapitalizmu - stanie się to co w normalnych, cywilizowanych krajach.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Porównałaś aborcję do amputacji. Czyli rozumiem, że mamy zezwalać lekarzom za amputację ręki w każdym przypadku, gdy ktoś zapragnie tego? I nic nie daje ci prawa do zabraniania dokonywania amputacji na żądanie bo ci się te powody nie podobają, lub uważasz za głupie. BTW porównanie aborcji do jedzenia fastfoodów... wow!
  • Odpowiedz
@Tam91: Jeśli ktoś pragnie amputacji to raczej ma bardzo, bardzo dobry powód. Tak jak aborcji.

A te fast foody. - wstaw co chcesz, np trucie siebie i swoje dzieci paląc papierosy w domu. Fast foody powodują poważne choroby, które choroby mogą powodować śmierć lub znaczące obniżenie jakości życia. I oczywiście nie można zabronić madkom karmić tym dzieci. Tak jak nie można im zabronić palić i w ten sposób powoli zabijać swoje
  • Odpowiedz
No tak, bo komplikacje ciąży i porodu to coś niespotykanego

Ojciec dziecka jest gwałcicielem, więc zabijmy dziecko. #lewackalogika


@PanFizyk: @dendrofag: jesteście obrzydliwy. Lepiej zmusić zgwałconą kobietę (w tym przypadku dziewczynkę) do urodzenia dziecka, bo cię łupie w twoim chorym kręgosłupie moralnym lub pan w chmurkach mówi, że tak nie wolno. Szlag mnie trafia, gdy najgłośniej protestują mężczyźni, którzy nigdy nie zajdą w ciąże, nie będą musieli jej donosić ani urodzić
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: aborcja w przypadku gwałtu czy zagrożenia życia i zdrowia to jedno, ale skrobanka bo "chciałam nowy samochod, a przez bachora nie bede mogła sobie pozwolić" to dla mnie absolutnie najwyższy poziom #!$%@?.

I poczytaj sobie jak w krajach zachodnich gdzie można sobie wyskrobać na zawołanie jakie są statystyki. Przytaczasz przykłady skrajne i sam osobiście dawalbym na nie przyzwolenie, ale srobanie na zasadzie sportu nigdy nie będzie mojej zgody. Nie chcesz
  • Odpowiedz
najpierw należałoby się dowiedzieć czegoś nt. podziemia aborcyjnego i jaki jest sens tego hasła w tym kontekście.


@Gwyn66: po co robić hasło, które zrozumie mały procent ludzi (oczywiście zależy gdzie spot był prezentowany i jaki był target, ale wątpię by celem byli ludzie, którzy znają temat)? Większość nie sprawdzi takich informacji i po prostu to wyśmieje.
  • Odpowiedz
@dendrofag

Jasne, kobiety nielegalnie zabijają swoje nienarodzone dzieci, więc najlepszym pomysłem lewicy żeby ten problem rozwiązać, jest zalegalizować nielegalne zabijanie dzieci.

honk honk

Kobiety mają udostępniać swoje ciało przed 9 miesięcy płodowi którego nie chcą. Potem rodzić w bólach przez kilkanaście godzin. Potem najlepiej poświęcić mu przynajmniej 18lat życia dostosowując wszystkie plany i działania pod dziecko. W wszystko dlatego, że @dendrofag tak mówi
Chrum chrum
Soojin21 - @dendrofag 
 Jasne, kobiety nielegalnie zabijają swoje nienarodzone dzieci...

źródło: comment_G8rdKHimLS9i2W9VUfs0o6VykVHIgzbl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Ale nie mów mi, które powody amputacji są dobre, a które nie, bo ci się nie podobają. Ktoś chce amputacji bo ma taki fetysz, chciałby na wózku jeździć. Czy mamy wykonać u niego amputację czy nie?
Zabawne jest jak łatwo szufladkujesz mnie jako fanatyka religijnego, a ja uważam po prostu, że
Po pierwsze: Płód nie jest częścią ciała matki jak woreczek żółciowy
Po drugie: Ojciec ma takie samo prawo do
  • Odpowiedz
@Soojin21: kobieta ma możliwośc oddać dziecko po porodzie. A taki mężczyzna nie ma możliwości nie płacić alimentów przez 18 lat (albo 26), nawet gdy się okaże że to dziecko nie jest jego.
  • Odpowiedz