Wpis z mikrobloga

Wczoraj przy kolacji córka zapytała mnie dlaczego nauczyciele stawiają się ponad prawem odmawiając służby ojczyźnie - przecież to jest patologia, jak ktoś nie pracuje to pracodawca go zwalnia ale raz zatrudnionego nauczyciela nie można zwolnić, są pozbawieni demokratycznej kontroli wyborców, odpowiadają sami przed sobą jakby byli nadzwyczajną kastą

Rząd powinien się tym zająć na poważnie, bo ten strajk przytłacza coraz większym ciężarem zwykłych ludzi. Narasta spirala konfliktów, nieporozumień i nienawiści (np. korytarze wstydu). W strajki wciąga się szkolną młodzież. W internecie padają wezwania do rozprawy z nauczycielami o odmiennych poglądach.

Ręka rządu wyciągnięta do zgody spotkała się z zaciśniętą pięścią - nauczyciele odmówili podwyżek o które rzekomo walczyli. Podczas negocjacji zabrakło przedstawicieli ZNP odsłaniając prawdziwe polityczne zamiary Broniarza
#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #strajknauczycieli #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MKULTRA: pisałem o tym już nie raz, ale kiedy studiowałem, to jak chciało się zaruchać, to się szło pod wydział pedagogiczny i... zawsze się coś wyrwało
Pozdrawiam Lublin :-)
  • Odpowiedz
@megawatt Masz mądrą córkę. Powinni ich w-----ć. Prawda jest taka, że ci z prywatnych szkół złapią się na najlepsze miejsca, a dla tych z publicznych strajkujących zostaną ochłapy.
  • Odpowiedz
@megawatt: ja niedawno usłyszałem że zakaz handlu jest ok bo ludzie wyjdą z rodziną/spędzą czas razem xD

debile niestety istnieją dlatego potrzeba ogarniętej siły politycznej by ludzie szli głosować
  • Odpowiedz