Wpis z mikrobloga

Czemu praktycznie nie ma kobiet uznających zasadę równości pomiędzy facet kobieta. Już pal sześć drobne dysproporcje, bo wiadomo facet ma pierwszy krok zrobic itd.. no ale bez przesady. Głównie odnoszę się do tindera.

Pomijam na prawdę komiczne sytuacje podczas rozmów. Ale przy spotkaniach np.
Do jednej wiadomo zagadałem zaproponowałem spotkanie. Spotkaliśmy się, po spotkaniu sama wyraziła chęć kolejnego spotkania. Następnego dnia odezwałem się do niej w kontekście czegoś o czym gadaliśmy i miałem jej napisać. To tak nie chciała pisać albo nie miała czasu. Pożegnaliśmy się i laska zamilkła :D w ogóle się nie odzywa. a mam ja na FB i widzę że ustawia sobie wydarzenia itd w ktorych weźmie udział itd.
No jeżeli liczy że ja będę znowu się do niej odzywał to jest w błędzie. Równość i taki sam wkład. Ja na razie wychodziłem z inicjatywą jej kolej.

#tinder #podrywajzwykopem
  • 22
@Ahhahansjahs: Raczej trudno zbudować relacje bez inicjatywy ;) poza tym faceta.przynajmniej mnie odpycha coś takiego że tylko ja sie staram. To ulica dwukierunkowa a nie jedno. Tak zachowują się dojrzali ludzie.

Jak sie nie odezwie to to trudno. Bo wtedy będę wiedział że i tak nic by z tego nie było. więc żałować nie będzie czego.
@pawellas91: Nie przestalem szukać dalej ;) Nigdy tak nie miałem że o jakieś.spotksnie i już wszystko idzie w odstawke. Co Ty ;) Do tego trzeba już coś zbudować aby zrezygnować z innych i skupić się na tej jednej.
Generalnie piszesz, że "czemu praktycznie nie ma kobiet..." a potem "głównie odnoszę się do tindera". Tinder to specyficzne środowisko, tam jest mało wartościowych kobiet bo większość ma jednak trochę wyprane mózgi od nadmiaru atencji, komplementów i chętnych na nie facetów za sam fakt, że po prostu istnieją. I to nie jest tylko ich wina.

Oczywiście nie znaczy to, że nie ma wcale takich koiet na tinderze ale powiedzmy jest to 1 na
@pawellas91: No tak.. tylko.mowa jest o kobietach 30+ bo takie 23, 24 lata to ojoj...śmieszne są wręcz. Ale jednak jak ma się te 30 lat już..To jednak coś w głowie powinno już byc. Stąd mnie to jednak trochę dziwi.
nam kobietom cały czas wmawia się, że jakakolwiek inicjatywna z naszej strony to narzucanie się. Wiem, że tak nie jest, ale to zawsze siedzi z tylu głowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ahhahansjahs: no wy rozowe nie potraficie znaleźć tego złotego środka.. popadacie w skrajności, raz się narzucacie jak nawiedzone co odstrasza, a innym razem siedzicie cicho co też daje wymowny gest.. i jak ma być normalnie? jak
@r5678: @PeterFile: @Ahhahansjahs: Za dużo piszesz jesteś natrętem, za mało nudziarzem i nie jesteś zainteresowany. Zbyt znasz się na czymś, pewnie nerd, nie znasz się na czymś, debil. Piszesz szybko, desperat, odpisujesz po czasie, jesteś niezainteresowany. Zawsze źle. Pytasz, to pewnie ktoś z Policji/detektywów, nie pytasz nie ma o czym wreszcie rozmawiać. Tak to wygląda. #pasta
@Thachi: bo jak tego nie zrobisz to nie masz na co liczyć. Widziałeś kiedyś kobiete podrywajaca całkowicie obcego faceta ? w stylu ten fajny podejdę zagadam zapytam o numer itp