Wpis z mikrobloga

  • 156
No i Kamień spadł z serca.

Przed targami miałem dwie krytyczne i bardzo szybko ogarnianie rzeczy przed świętami: kasa fiskalna razem z terminalem i ulotki + wizytówki.

Wszystko było dograne +-1 dzień zapasu ale było ryzyko że ani jedno ani drugie nie trafi do mnie do czwartku w który wyjeżdżam.

Kasa załatwiona, ulotki właśnie odebrane. Pozostała mi polerka ponad 200 elementów, ogólna kosmetyka, programowanie kasy i... I jestem gotów. W ciągu miesiąca, pracując regularnie na ciężarowym od rana i później pracując w warsztacie udało mi się przygotować grubo ponad 400 różnych elementów.

Postawiłem na średnia półkę cenową (jeśli chodzi o rękodzieło) - rzeczy unikalne, których nie da się spotkać u nikogo innego, ale jednocześnie na tyle bezproblemowe dla mnie w produkcji, że mogłem poszaleć i twórczo i ilościowo.

Dalej nie wiem jak to się przyjmie, dalej nie wiem czy chociaż koszty się zwrócą. Dalej nie wiem czy ogarnę cały temat targów, ale bardziej gotowy nie będę.

Prawdziwie zaczynam - jeśli targi się udadzą, już nie wracam do pracy za kółkiem, rozsiądę się i będę przeglądać #bekaztransa xD

Może w końcu, uda mi się poukładać życie zawodowe do tego stopnia, że to warsztat będzie moim pełnym etatem.

Trzymajcie kciuki!

#rozkminkrzaka #pyrkon #poznan #wroclaw
bkwas - No i Kamień spadł z serca.

Przed targami miałem dwie krytyczne i bardzo szyb...

źródło: comment_mheMZTRlbFoYc8pl0AjcmUGaycapuTlo.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@bkwas:
@PanKracy582:

Widziałem →tu← takie trytowe latarenki, są ciekawe , ale taki plastik obudowy nie ma żadnego charakteru - gdyby miał jakieś motywy ozdobne byłby bardziej interesujący.
Jak rozumiem coś takiego mogłoby być też zrobione z fluorescencyjnego pigmentu?
Jakaś świecąca łza czy coś w kształcie zęba - kła ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Tamerlan między innymi dlatego targi - chce zarobić na tryt w końcu bo cały czas mnie nie stać na inwestycje xD

Będę polskim trytowym Escobarem!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tamerlan jak już będę mieć to będę robić każdy pojedynczy indywidualny, tak żeby się nie powtarzały jakąkolwiek.

Tryt to aktualnie moja największa zajawka, po tych 3 sztukach które miałem nic tylko czekam na więcej ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@plnk właśnie dzisiaj będę przerabiać dwa drewniane pudełka. Jedno to drewniana sześcienna skrzyneczka na chusteczki (wiem, nic nie mow xD) a druga rzecz to kuferek drewniany który będę malować i będę robić otwory na oczy, chociaż nie wiem jak to będzie wyglądać i czy nie będzie trochę karykatura. Ale nie mam już czasu żeby zrobić coś naprawdę porządnie ;/
  • Odpowiedz
@bkwas: super pomysł! Życzę powodzenia :) Zainteresuj się imprezami psytrancowymi w Twojej okolicy (w klubach gdzie jest mnóstwo uv świetnie będą się prezentować, a na tego typu imprezach często są tego typu stoiska. Teraz też będzie sporo festiwali open air). Tam znajdziesz mnóstwo ludzi chętnych na takie ozdoby.
  • Odpowiedz
  • 1
@bkwas jaaaaa, byłabym chętna na breloczek z tym drugim lisem! Jakby dało radę to przyszłabym po niego na Twoje stoisko przed oficjalnym otwarciem Pyrkonu ʕʔ
  • Odpowiedz