Wpis z mikrobloga

  • 156
No i Kamień spadł z serca.

Przed targami miałem dwie krytyczne i bardzo szybko ogarnianie rzeczy przed świętami: kasa fiskalna razem z terminalem i ulotki + wizytówki.

Wszystko było dograne +-1 dzień zapasu ale było ryzyko że ani jedno ani drugie nie trafi do mnie do czwartku w który wyjeżdżam.

Kasa załatwiona, ulotki właśnie odebrane. Pozostała mi polerka ponad 200 elementów, ogólna kosmetyka, programowanie kasy i... I jestem gotów. W ciągu miesiąca, pracując regularnie na ciężarowym od rana i później pracując w warsztacie udało mi się przygotować grubo ponad 400 różnych elementów.

Postawiłem na średnia półkę cenową (jeśli chodzi o rękodzieło) - rzeczy unikalne, których nie da się spotkać u nikogo innego, ale jednocześnie na tyle bezproblemowe dla mnie w produkcji, że mogłem poszaleć i twórczo i ilościowo.

Dalej nie wiem jak to się przyjmie, dalej nie wiem czy chociaż koszty się zwrócą. Dalej nie wiem czy ogarnę cały temat targów, ale bardziej gotowy nie będę.

Prawdziwie zaczynam - jeśli targi się udadzą, już nie wracam do pracy za kółkiem, rozsiądę się i będę przeglądać #bekaztransa xD

Może w końcu, uda mi się poukładać życie zawodowe do tego stopnia, że to warsztat będzie moim pełnym etatem.

Trzymajcie kciuki!

#rozkminkrzaka #pyrkon #poznan #wroclaw
bkwas - No i Kamień spadł z serca.

Przed targami miałem dwie krytyczne i bardzo szyb...

źródło: comment_mheMZTRlbFoYc8pl0AjcmUGaycapuTlo.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wezsepigulke wiem że to tragedia, uwierz xD pół roku wytrzymałem bez, byłem pewien że nawyk całego życia zniszczony a tu powrót.

Jedna z wielu moich porażek ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PanKracy582 kurcze pamiętam!

Masz świadomość, że między innymi to dzięki Tobie zacząłem się tym bawić na poważnie? Bo widziałem że są chętni.

Weź się do mnie odezwij po majówce, chyba miałbym coś dla Ciebie ;>
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@plnk Pyrkon w Poznaniu.

Ale jesli znajdę jakieś fajne miejsca we Wrocławiu żeby stanąć i sprzedawać to regularnie będę się też tutaj wystawiać.

Reszta będzie po targach dostępna u mnie na stronie www.bido.com.pl
  • Odpowiedz
@bkwas: na Wrocławskim Bazarze Smakoszy widziałem też rękodzieło (jakieś kubki, dzbanuszki, lasy w słoikach), może spróbuj z nimi? Masz przygotowane jakieś ciemne pudło w stylu "zajrzyj żeby zobaczyć jak to wyglada w ciemności"? :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@plnk teraz gdy już mam kasę i terminal mam całkiem ciekawe pole do popisu jeśli chodzi o wrocław - dużo zależy od tego ile ktoś by chciał za wynajęcie stoiska ale mimo wszystko w końcu mogę osobiście sprzedawać co jest wielkim plusem, bo jednak najlepiej gdy klient może sobie na żywo zobaczyć produkt porozmawiać ze mną, czasem powalczyć o jakieś upusty przy większych ilościach. Jakoś tak lepiej i łatwiej niż poprzez
  • Odpowiedz
@bkwas:

Bardzo ciekawe artefakty :)
Życzę powodzenia na Pyrkonie, i rozwinięcia produkcji na pełną skalę !

Pozwoliłem sobie wygooglać stronę sklepu, rzeczywiście przystępne ceny jak za tak oryginalne
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Montago będąc całkowicie fair, to część cen na stronie będę musiał podwyższyć - jeśli czegoś nie wymyślę podatki mnie zjedzą.

Ale postaram się zachować rozsądny przedział - już teraz mam na tyle doswiadczenia, że jestem w stanie robić duże ilości rzeczy naraz, jednocześnie nie chce mieć strasznie drogich rzeczy - wolę przyciągnąć większą liczbę ludzi do siebie, niż (robiąc podobnie) mniejszą ilość ale za większą kasę.

Rękodzielnicy już mi zarzucają, że
  • Odpowiedz
@bkwas:
Cieszę się, ze niejako przyczyniłem się do rozwoju w tym kierunku.
Kto zauważy brelok to męczy bułe, skąd mam takie coś i czy mogę załatwić XD
Brałem od Ciebie chyba 7 sztuk plus jakieś gratisy pamietam. Fiolka z proszkiem niebieskim sie odkręciła niestety :(
Pozostałe dzielnie służą przy kluczach, zaraz zbiorę od domowników i cykne foto :)
  • Odpowiedz