Wpis z mikrobloga

kierownica taka https://gmoto.pl/kierownica-aluminiowa-22-mm-enduro-street-czerwona,98506.html

Żeby zamontować na niej manetki, trzeba w niej wywiercić po jednym otworku z każdej strony. Zrozumiesz, kiedy zdemontujesz obecną. Generalnie prosta sprawa, odkręcasz wszystkie śruby mocujące obecną kierownicę, uchwyty przełączników, zdejmujesz manetkę lewą i wysuwasz kierownicę w lewo, żeby zmniejszyć odległość manetki gazu do widelca. Powoli wysuwasz manetkę z linką i bierzesz nową kierownicę. Najpierw wsuwasz manetkę gazu na swoje miejsce, zakładasz na środek nową kierownicę ( ma znaczniki
  • Odpowiedz
@lukasz-plutecki: zamawiałem stąd https://www.tenstickers.pl/naklejki/naklejka-na-motor-z-dowolnym-numerem-7670 co śmieszne, przesyłka przyszła z Hiszpanii pocztą szwajcarską w około 5 dni roboczych od zamówienia.

Nakleiłem je tak jak widać wyżej - na zgrubieniach lakieru, gdzie czerwony pasek łączy się z perłą baku po 6000km wytarł się teflon na naklejkach od przerażająco szybkiego strumienia powietrza , ale to w sumie mały szczegół.
Protip: naklejając naklejkę z numerem, najpierw walnij małą naklejkę na znaczek rometa. Nie zrywaj naklejki,
  • Odpowiedz
@lukasz-plutecki: ok, naklejki są twoje - daj na pw info o adresie albo paczkomacie.
Na owijaniu rury się nie znam ale wygląda to przekozacko. Jak się czegoś dowiesz, daj znać.
Aha, mogę też dorzucić element do mocowania tablicy z boku z lewej strony ale bez śrub.
  • Odpowiedz
@supersonicmikeoftheskies:
Gumy wyglądają świetnie :D Też kupiłem SCMB i przymierzam się do wymiany opon.
Mógłbyś napisać coś więcej o nich? Jaki producent, czy sam je zakładałeś? Czy miałeś okazję się przejechać na nich w deszczu. Chińskie opony jeszcze dają radę, gdy pogoda dopisuje, ale w deszczu podobno się nie da na nich jeździć.
  • Odpowiedz
@pan_mlody617: te same opony co w modelu Ogar Legend. Znajomy ich szukał pół roku temu i nie wyszło, dzwoń do każdego punktu Rometa w kraju, może gdzieś znajdziesz. Jechałem na nich kiedyś w deszczu, strach w deszczu jeździć na jakichkolwiek oponach. Powolutku i z rozwagą.
  • Odpowiedz