Wpis z mikrobloga

@supersonicmikeoftheskies Dałbyś radę zmierzyć w jakiej odległości od kanapy są podnóżki? ? Strasznie mi się ten Romet podoba ale nie wiem czy w ogóle jest szansa że się na nim komfortowo usiądę-mam 2m wzrostu i pewnie będę wyglądał jak na jamniki, ale może będzie wygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AzazelSieCieszy: Jasne, wyjaśnij dokładnie które wymiary cię interesują. Nie zrobię tego do poniedziałku bo pogoda kijowa a jestem na wyjeździe autem ale w poniedziałek problemu nie będzie. Mój kuzyn ma 192cm i było mu super wygodnie na motocyklu
  • Odpowiedz
@supersonicmikeoftheskies: no dobra, pierwsze 50km za mną, parę dzikich poderwań przedniego koła i parę zgaśnięć na światłach też :D
Pierwsze wrażenie: o co chodzi kierowcom w audi z wyprzedzaniem motocykla? Jadę po mieście 55km/h na dozwolonym 50, nagle sru białe audi po pasie wyłączonym z ruchu mnie wyprzedza. Na 3 razy, 3 audi. wtf.

Ale śmiga sie fajnie. Zmarzłem dziś jak cholera, bo raptem 12C u mnie, ale nie mogłem
  • Odpowiedz
@ortopliss: kurła, strasznie się cieszę. Kilka rad ode mnie:
- potrenuj start/stop do biegu jałowego na jakimś bezludziu, zanim pojedziesz w miasto
- odkręcając korek wlewu paliwa uważaj, żeby kawał lakieru z baku nie wpadł do środka, naprawdę spieprzony jest ten element
- monitoruj napięcie sprzęgła. Jeśli zauważysz, że jest "miękkie" i reaguje na gaz późno, odsuń gumowy kołnierz i dokręć nakrętkę pod kołnierzem. Robię to co 500km
- opony zmień na scramblerowe kostki, będziesz mógł na nich wjechać na polną drogę czy leśną po której można jechać. Albo trawę bez stresu że się #!$%@? i głupi ryj rozwalisz ;P
- jeśli jeździsz w dżinsach, załóż kalesony pod spód, na Boga :) Mam nadzieję że chociaż skórzaną
  • Odpowiedz
jakaś sprężynka zabezpieczająca pękła i nie mogłem kluczyka włożyć. Musiałem agrafką pogrzebać tam, żeby wyjać i dopiero mogłem ruszyć. Blokada koła przestala tez działać. Już w serwisie :|
  • Odpowiedz