Wpis z mikrobloga

Część z was pewnie kojarzy ten słynny 8 godzinny kurs Gita (w postaci wideo kursów xd) po którego obejrzeniu staniesz się, uwaga: *EKSPERTEM GITa*. Nie będę już tutaj rozwodził nad sensem nauki z ubogiej przekładni dokumentacji Gita jakiegoś amatora, który już nawet nie pisze kodu, zamiast z doskonałych i oficjalnych źródeł na git-scm. Niestety jak widać ten wideo kurs nawet nie jest ubogą przekładnią dokumentacji, bo wygląda na to, że autor niejaki Maciej Aniserowicz nigdy do niej nawet nie zajrzał.

@maniserowicz chciałbym zapytać od czego to jest właściwie skrót ten GIT? Czy w twoim kursie GITa można się o tym dowiedzieć?

Odpowiedzieć mogę sobie sam. Niestety @maniserowicz nie zna odpowiedzi na moje pytanie, bo Git akronimem nie jest. Gdyby zajrzał do dokumentacji i faktycznie przeczytał ją przygotowując się do kursów, takiego błędu nigdy by nie popełnił.
W dokumentacji jest wyjaśnione jak należy pisać nazwę Git, dodatkowo występuje w niej tysiące razy przy wyjaśnianiu różnych zagadnień. Dlatego każda osoba która przeczytała w większości dokumentację, od razu zobaczy rażący błąd, gdy ktoś napisze GIT zamiast Git.

Aż boje się co za herezje są przekazywane w faktycznej części kursów, na szczęście potrafię używać dokumentacji i nie będę musiał tego oglądać. A dla pana @maniserowicz należą się piękne prawa za ZAORANIE gimnazjalisty który pomylił Gita z GitHubem XD.

#programowanie #programista15k #git #zaorane #samozaoranie
uzytkownikTHCE - Część z was pewnie kojarzy ten słynny 8 godzinny kurs Gita (w postac...

źródło: comment_FHhq3bqCvBvG6xzmAbpguSyCDyCGHRb7.jpg

Pobierz
  • 63
@rekoj: zdradze Ci sekret ktory odkrylem dzisiaj podczas silowania palety, tezez mozesz zrobic kurs Gita jest sie znasz na tym, potem bede mogl go kupic. Prawdopodobnie zajmie Ci to 3 miesiace pracy i bedzie kosztowalo ok 20k zl, ew jesli pracujesz to w ciagu roku Po godzinach powinno sie udac go zrobic

Daj mi znac jak kurs bedzie gotowy, chce byc Twoim pierwszym klientem