Wpis z mikrobloga

#motocykle #motowarszawa

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,samochod-zderzyl-sie-z-motocyklem-jedna-osoba-zostala-ranna,286722.html

Kurła, kumpel miał wypadek, prędkość niewielka bo skrzyżowanie, kurier mu się dostawczakiem w--------ł, gościu zmasakrował sobie twarz mimo pełnego kasku, pęknięcie twarzoczaszki, popękana czaszka,złamany oczodół, krwiak, złamany bark, palce u stóp, wybite zęby którymi o mało się nie zadławił (przytomnie dosyć szybko udzielono mu pomocy na miejscu) złamany nos, k---a, wyciekał mu w szpitalu płyn mózgowo rdzeniowy nosem, na kilka miesięcy zadrutowana szczęka, może przyjmować tylko pokarmy w płynie...

Jak się okazuje to jednak początek kłopotów, wypis ze szpitala jakby w ogóle innej osoby, lekarz prowadzący w tym momencie zawieszony w pełnieniu obowiązków, jaka jest teraz najlepsza droga dochodzenia swoich praw w sądzie? Najgorzej że typo nie ubezpieczony, bo zmieniał robotę i miał karencję od ubezpieczyciela...

Uważajcie na siebie, nawet na zielonym kurła.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bocznica: w miescie to wystarczy nawet pieszo żeby się uszkodzić. Tylko tak wspomnienie do starszych czasów kiedy Kick_Ass fanatycznie forsował wszędzie chinole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Kumpel niech zdrowiej. Swego czasu wylądowałem w szpitalu ze złamanym oczodołem, złamaną kością jarzmową, pękniętą w trzech miejscach szczęką i nosem w miejscu jarzmowej xD. Po tygodniu od operacji już mnie wypisali do domu i było ok.
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch nie chce mi się już pisać w co drugim poście o chinolach, to walka z wiatrakami xD ale ziomeczkowi poleciłem tego junaczka kurde. Chłopina właśnie robił kurs na A, żona mu nie pozwoli już nigdy chyba wejść na motonga.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: przykro słyszeć, dużo zdrowia dla kumpla ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Opowiedz coś więcej, jak to się stało? Przywalił głową w bok dostawczaka czy jakieś ostre elementy? Bo moto wygląda po zderzeniu chyba lepiej niż kumpel...
  • Odpowiedz
  • 0
@kot_w_krawacie centralnie przyjął na twarz cały impet, ale mówie to dla mnie dziwne bo znajomek twierdzi że miał dobry kask, a takie uszkodzenia twarzy powstały jakby jechał w szczękowcu.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: gościu musiał w takim razie cała energię przyjąć na głowę, może nawet nie zdążył wytracić prędkości hamowaniem tylko przywalił pełnym pędem.

Pociesz ziomeczka, że dobrze, że ma kręgi szyjne całe bo mogło by dojść do tragedii.
  • Odpowiedz