Wpis z mikrobloga

Przed państwem zakandel (zapiekanka + frikandela), pogromca lumpi, kapsalonu i kebaba
wymaga dopracowania, to jest prototyp, na chwilę obecną cena przygotowania wynosi ok 30€ / sztuka
#holandia

pomysł narodził się tutaj:
https://www.wykop.pl/link/4913875/comment/64930957/#comment-64930957

proszę na pw napisać jeśli chcesz go sprzedawać u siebie w lokalu, chcę 80 euro centów od każdej sprzedanej sztuki
Pobierz j.....p - Przed państwem zakandel (zapiekanka + frikandela), pogromca lumpi, kapsalon...
źródło: comment_gjzESyzap8qyTBRLAPOn8bptQ2ZzFWVY.jpg
  • 35
@Simon420: zakandel od za-piekanka i fri-kandela, ew fripiekanka? Podoba mi sie zakandel
Zakolanka od kolniecia wodki po pracy, wsumie tez pasuje, mozna ankiete na nowa nazwe zrobic ale wydaje mi sie ze ta zaproponowana przezemnie jest wystarczajaco dobra i nie ma produktow oznaczonych ta nazwa, kojazy sie tez z Polska
@Qfarcowy: nie u miem w ironia, chcialem koledze innemu napisac ze jego schabowych nikt nie sprzedaje wiec chyba nie sa takie dobre Jak z frikandela przegrywaja, Sam tez jem wiecej frikandel jak schabowych, te drugie trzeba samemu panierowac a to duzo roboty, gotowych nie widzialem aby sprzedawali, chyba ze jako schotel ale to wtedy nie jest tylko schabowy aby w reke wziac i isc zagryzajac.

Na dzien krola zrobie z bolki,
@urwis69 to serio jakieś kolejne konto panenkoeka?
I te wyliczenia 30€ bo 15€ na godzinę robocizny. A jakby tych zakandeli robił 3 na godzinę to już cena wyniosłaby 20€/sztukę. Jakby jeszcze składniki kupował w hurtowni to by spokojnie zszedł do tych 5€. Nic tylko uruchamiać budę i postawić pod DC AH ( )