Wpis z mikrobloga

@Braand: znam conajmniej kilkanaście osób, które sikały w różnych miejscach lunatykując, albo po pijaku. W tym szafy, kosze na śmieci itd. Czy ktokolwiek normalny się z tego nabija? Nie. Każdy uznaje to ewentualnie za śmieszną historyjkę i elo. Jeśli ktokolwiek przeżywa to co ta laska powiedziała, jakby jej chłopak niewiadomo co odwalił, to musi mieć wybitne nudne życie, bo to nic niezwykłego. Jeśli jej chłopak zrobił z tego powodu dramę i
@spiritoo: a i jeszcze jedno. Poczytaj komentarze na wykopie, pooglądaj memy.
"Jedyny, który nie szcza do kuwety". Serio? Wrzuć tu swoje imię, nazwisko, ryj a my coś już puścimy w świat. Zobaczymy co Ty znajdziesz w swojej dupie :)
@Yirmeyahu: no cóż, to już świadczy o społeczności wykopu, że zamiast olać taką historyjkę, postanowili rozdmuchać to nie wiadomo jak i podniecać się tym, nie mając w życiu nic ciekawszego do roboty i nigdy nic ciekawszego nie przeżywszy i być może ty masz ryj, ale ja mam twarz. Naucz się trochę kultury buraku.
@Bomfastic: nie są, ale nie są również do wstydu. Ja robię to zupełnie nieświadomie, nie mam na to żadnego wpływu. Więc nie uważam żeby to był powód do zerwania, no chyba że koleś nie ma dystansu. Najczęściej tak robię gdy mój organizm jest poprostu przemęczony.