Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: Co do Twojej naturalności to uważam, że to prawda. Ciężki trening, regenarcja, full żarcia to istotne kwestie, ale gdyby nie doskonała genetyka to nic by z tego nie było, genetyka jest najistotniejsza.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: mam nadzieję, że masz #!$%@? na opinie pseudo ekspertów dot. polskiej myśli kulturystycznej XD
też dźwigam dużo i jem dużo, najlepiej się czuję w takiej konfiguracji, a obwody progres niesamowity zaliczają wtedy :D 1 redukcję mam za sobą i nigdy więcej
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: jest kot, szanuję w opór za ciężką pracę. Dobrze wiedzieć, że są tu jeszcze jacyś co targają żelazo tak konkretniej, a nie jak #!$%@?. Trenuj, rośnij (òóˇ) i przede wszystkim zdrowia.
  • Odpowiedz
od jakiego wieku zacząłeś siłkę tak z ciekawości? Zawsze taki byku byłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@black-wolf: @rocky_b: Gdzieś już to opisywałem, pierwsze treningi gdzieś w wieku ~17lat, zaczynałem od ~80kg i po kilku miesiącach już było 100kg, ale szybko zmieniłem siłownie na trening SW, potem siłownia już w kratkę, brosplitami, bardziej tak for fun dla odstresowania, bez żadnego ładu i składu, no i
  • Odpowiedz