Wpis z mikrobloga

powtórzę to jeszcze raz. Bo polscy mężczyźni(o ile tak można ich nazwać) to największe cucki, rogacze, betasy jakie są na tej planecie. Czczą p0lki jak boginie, a jak już dostąpią zaszczytu takiej to są ich kiblami. Gardzę.


@paw4da tak jest, ja sam uwielbiam Polki i uważam że to najlepsze baby na świecie :)
@Jamniczek97: Mam znajomych, z którymi trzymałem się często, tylko po to żeby poderwać taką jedna. W międzyczasie poznałem inną zupełnie inną i to okazało się "to". Więc nie mam już kontaktu z poprzednią ekipą, która miała być tylko "środkiem do celu". Oni pewnie myślą, że zniknąłem przez dziewczynę.. a prawda jest taka, że nigdy za nimi nie przepadałem.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniczek97: ja też tego nie czaje, absolutnie. Szkoda, bo to jest tak #!$%@? powszechne, że szok i sam dalej nie czaje, czemu tak się zachowują
@maccloy wiesz co, no byłbym w stanie w to uwierzyc, ale wychowalismy się na jednym podwórku, znamy się od małego - 20 lat wspólnego obrażania się, bójek, kopania w gałę, wspólna podstawówka, gimba, hektolitry #!$%@? alkoholu. Trzymalismy się ekipą mocno, zawsze sobie pomagalismy wtedy, kiedy było trzeba... Do tego momentu ¯_(ツ)_/¯
@Jamniczek97: bo byłem przegrywem lvl 17 i perspektywa obiektu pierwszego bzykanda oraz załamany światopogląd na temat związków, że facet musi być romantyczny, ciepły i w ogóle do rany przyłóż dla kobiet (dorastanie wśród samych kobiet) sprawiła, że stałem się #!$%@? płaszczem przed laskami. Dopiero wlanie oleju do mojego łba poprzez przeczytanie kilku książek na temat bycia samcem alfa oraz podstaw psychologii sprawiło, że wszystko magicznie zaczęło układać się pod moje dyktando,