Wpis z mikrobloga

tak wyglada keto matura xD
pierwszy egzamin za 16 dni, a ja cos na IFie bez slonych przekasek nie jestem w stanie w 100% poswiecic sie wkuwaniu.
Wiec po godzinie poszukiwan znalazlem w miare nisko weglowe lakocie.
No trudno, zwieksze podaz wegli do 50g nawet, oby nie wybilo mnie z #keto xD
#dieta #matura #oswiadczeniezdupy
Pobierz Z.....e - tak wyglada keto matura xD
pierwszy egzamin za 16 dni, a ja cos na IFie be...
źródło: comment_L1Zp5qpHAbpZliF06SETXD3Td14bIs5k.jpg
  • 14
No trudno, zwieksze podaz wegli do 50g nawet, oby nie wybilo mnie z #keto xD


@ZjemCiNoge: Mlody jestes, wiec jeszcze "glupi" bez urazy. ATP najlepsze jest w DWT, nie ketony, ktore i tak plywaja w krwi ( BhB i AcAc) ;)

Wzoruj sie na ŻO lek. med. Jana Kwaśniewskiego (najlepszy polski zywieniowiec dietetyk ever), a matura pojdzie jak zplatka. ;)
@NooB1980: stężenie śmietany 36% w twojej krwi nie pozwoli Ci na kolejne 10lat życia, czego również szczerze Ci życzę i jak piszesz o mnie to miej te pół jajka żeby dodać @.
Co do pochodzenia to już ustaliliśmy, że to koczownicy #!$%@? tluszczowizne, a nie Słowianie, więc zmień trochę te swoje bajki, bo tracisz grunt pod nogami :) "
#bekazpodludzi #dodzo

Ah miałem spytać, wizyta u psychiatry umówiona? Z tego da
@NooB1980: weź olej typa, to zawodnik pokroju swojego dietetycznego guru, który rzuca tezę bez dowodów a że ma swoje stado lemingów to nikt nawet tego nie weryfikuję. Do tej pory nie odniósł się do większości tez z dupy które rzucił czy to pseudo badań, które niby miały wspierać to co gada. To chłopiec bez godności, który co drugi post płacze, że bez koksu to on nie ma genu i w ogóle
@SmaletzWyborny: Robię to dla notatek, z których później korzystam przy rozkminianiu trudnych zagadnień lub przy nagrywaniu filmów. :D W ten sposób-skojarzenia szybciej odnajduję informacje, niż miałbym to robić przeszukując dysk google lub laptopa... :D
@SmaletzWyborny: jak pijesz do mnie miej pół
Jajka mnie wezwać, gdzie płaczę, że nie mam genu? Napisałem raz jak było i tyle, wbijam, jem jak chcę, ćwiczę jak lubię, wyglądam tak, że mi pasuje. Czego chcieć więcej. Natomiast jeszcze nigdzie nie widziałem dobrze wyglądającej osoby z wynikami sportowymi na hf, oprócz tych, dla których ta dieta to krótki epizod. A Tadkowi Sowińskiemu to wy obaj nawet butów czyścić nie dalibyście rady