Wpis z mikrobloga

@60groszyzawpis: Amerykanie liczą na to że siły rządowe pierwsze rozpoczną ostrzał i wtedy będą mieli pretekst do pełnoskalowego ataku na Syrię. Jednak w momencie gdyby ani Amerykanie ani Ruscy się nie wtrącali w ewentualny konflikt SAA-SDF to wynik byłby z góry przesądzony oczywiście o ile w tym samym momencie siły rebeliantów protureckich oraz prodżihadystycznych nie zaatakowałyby pełnoskalowo sił rządowych bo wtedy taka walka na dwa fronty byłaby ciężka (Ale na pewno