Wpis z mikrobloga

@MiQ27 hamulce tarczowe, geometria endurance, szerokość opony. Przełaj wg. Wymogów mieści opony do 33 ale producenci robią miejsce na 35, no i agresywna pozycja. Tyle teorii.
@anthoris: aha, czyli głównie pic i fotomontaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie widzę żadnego powodu, dla którego hamulce miałyby definiować bycie gravelem lub nie, pozycja rzecz umowna (a mostek rzecz zmienna), opony też. Jak już miałbym dać się przekonać, to chyba najszybciej brakiem mocowań bagażnika.
@MiQ27 i też niekoniecznie baranek. Są wersje na prostej kierownicy. Ogólnie wg mnie to składaki. Są modele na typowych 27.5 kołach MTB z barankiem i to też gravel. Ostatnio był pokaz gravela z amortyzatorem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kocurszitee: Hej, pytanko ,bo mam bardzo podobnego tyle że strasznego stevensa cyclocross- jaki masz wzrost u jaki size ramy ?Ja cały czas i próbuję dopasować go do siebie mostek troszkę wydluzylem ale to chyba jeszcze nie to( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wir-ucha: No u mnie to też trochę problem, bo wzrost 179, a przekrój 84 jestem w uj nieproporcjonalny. Ramę mam 21.5", 54cm i szczerze jest za mały, w sensie takim że rura podłużna która ma 53cm mogłaby być dłuższa