Wpis z mikrobloga

wpis gdzie prosze o strim do puchar krola barcelony, bo nie bylo tego w zadnej polskiej tv


@Perlo: widocznie nie dla polaka tylko DLA PANA HISZPANA TO XD okradłeś jakąś zagraniczną telewizję z przychodów( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie stac kogos to niech nie oglada i tyle


nie stać cię byku na wyjazd do hiszpanii na puchar króla to nie oglądaj i tyle xd

pozdro, nic osobistego mordo
@okrim: @CartmanXD: Macie troche racji nie mowie ze nie, moja moralnosc po prostu mi na to pozwala. A nie oszukujmy sie 99% ludzi co chca strimy nie ma wykupionego niczego. Chca wszystko miec za darmo a tak sie nie da. Trzeba zmieniac mentalnosc ludzi, pietnowac takie zachowanie, nawet tak jak wy teraz pietnujecie moje - byc moze tez nie jest do konca fair. A nie przyklaskiwac, ze ktos kradnie.
@
@Perlo wyjaśnili cie pięknie. Pietnujesz u innych to co robisz sam. Innym czegoś zakazujesz, wymyślasz ich od złodziei, a sam to robisz "bo ci na to moralność pozwala". Może im też pozwala? Może też mają wykupione wszystko, ale wolą oglądać na komputerze? Jesteś żałosnym typem stosującym podwójne standardy, wg ciebie tobie wolno więcej.
@Perlo: chcesz zgłaszać streamy to je zgłaszaj, masz do tego pełne prawo. Natomiast przestań się bawić w jakąś ideologiczną krucjatę i podwójne standardy. Kradzież jest kradzieżą i nie jest ważne to czy możesz kupić transmisję w polsce czy nie. Jak nie możesz za nią zapłacić to po prostu jej nie oglądasz i tyle. To nie jest niezbędne. Idąc twoją śmieszną drogą wykopki oglądający pirackie streamy canal plus też nie robią nic
@Perlo: Moralność to dosyć nieostre pojęcie. Można się zastanawiać czy gdy kilka stacji telewizyjnych kupuje sobie prawa do transmisji sportowych i wykorzystując swoją niewyobrażalnie lepszą pozycję rynkową w stosunku do swoich konsumentów, a być może również pewnego rodzaju zmowę cenową kosi za transmisje jak za zboże czy jest to moralne. Z jednej strony prawo należy do nich jak najbardziej, z drugiej to jest tak samo jak gdyby właściciel dużej ilości zapasów
@Perlo: Zależy jak na to spojrzeć. Ja na przykład w miesiącu chciałbym sobie obejrzeć z 4-6 meczów hitów w europejskich ligach/CL. No więc żeby to legalnie zrobić muszę wydać ponad sto złotych, czyli koło trzydziestu złotych na mecz. No sporo. No i tak się składa, że tak robię, odkąd mam taką możliwość, czyli mecze PL i Ligi mistrzów(od zeszłego sezonu w player dopiero można obejrzeć w internecie za 60 złotych miesięcznie,
@kontik: Oczywiscie ze by dostali, bo jak chcesz byc uczciwy to jestes. Nie musialbys najpierw "probowac" pirackich strimow zeby potem wykupic normalny dostep. Bo co tu testowac? Chcesz obejrzec mecz, widzisz ze mozesz z kompa i ogladasz. btw 100 podzielic na 4-6 to nijak nie bedzie 30zl za mecz ;) tylko od 25 do 16. Czyli grosze.