Wpis z mikrobloga

W moderacji to już chyba kogoś zdrowo pogrzało( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/4908359/matka-biedronia-oskarzyla-syna-znecal-sie-nad-nia-i-swoim-mlodszym-bratem/
Znalezisko uznane za informację nieprawdziwą a autor zbanowany, tylko na podstawie oświadczenia polityka i jego matki w którym wszystkiemu zaprzeczyli.
Gównie to zastanawia mnie teraz czy to będzie rutynowa procedura w wypadku znalezisk z aferami polityków? Wystarczy że polityk zaprzeczy w oświadczeniu i cyk ban dla autora afery a znalezisko oznaczamy informacją nieprawdziwą.
Trzeba będzie to sprawdzić czy moderacja też tak ochoczo zareaguje, długo na taką sposobność pewnie czekać nie będziemy musieli bo politycy mają to do siebie, że zawsze przy wybuchu afer z nimi związanymi wszystkiemu zaprzeczają w oświadczeniu.

#moderacjacontent #bekazlewactwa #afera #biedron #4konserwy #polityka
  • 89
@oenir: po pierwsze zatrudniam ciebie xD
Dowód? Akta zostały usunięte, NA RAZIE opieramy się na doniesieniach ludzi, którzy mają jednak dobrą pamięć:)
Niebawem więcej o sprawie może wypłynąć i będę czekał aż przeprosisz za obronę moderacji i matkobijcy.
Czy pisałeś też z wypiekami na twarzy do Onetu, naTemat i całej reszty by pousuwali swoje artykuły?
Czy tak samo broniłeś czci różnych nielewackich przekręciarzy, tego co tam niby żonę okładał i zdradzał
@arczer: To ekstremistyczny fanatyk, zostaw go, niech utonie we własnym jadzie.

olej go. szkoda czasu tym bardziej, że moderator z wzdęciem macicy go chroni tak jak wszystkich tęczowych na portalu, są bezkarni.
kulass 1 godz. temu +56

W moderacji to już chyba kogoś zdrowo pogrzało( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/4908359/matka-biedronia-oskarzyla-syna-znecal-sie-nad-nia-i-swoim-mlodszym-bratem/

Znalezisko uznane za informację nieprawdziwą a autor zbanowany, tylko na podstawie oświadczenia polityka i jego matki w którym wszystkiemu zaprzeczyli.


@kulass: Wiesz co najlepsze, OP z banem a znalezisko skasowane, tymczasem główny pieniacz OENIR zwyzywał mnie wczoraj od pedofili, i nie dostał nawet ostrzeżenia, jest bezkarny a zrobił coś milion
@arczer: dalej opowiadasz mi jakieś historie i migasz się od bezpośredniej odpowiedzi na pytanie: czy domagałbyś się usunięcia oszczerstw na swój temat? Dlaczego się migasz, przecież to proste pytanie?

Co do bronienia "nielewackich przekręciarzy": afera z tym bijącym i zdradzającym żonę wydarzyła się w czasie gdy nie miałem konta na wykopie, ale na starym koncie broniłem np. Caritasu przed wziętymi z sufitu zarzutami o przekręty. Co teraz?

zwyzywał mnie wczoraj od
@kulass: no chyba kłamie. Jego treść była mniej więcej taka sama jak mojego kolejnego komentarza w tamtym wątku, tj. "jakbyś zareagował gdybym napisał i wrzucił na wykop artykuł opisujący Ciebie jako ".

Dzielny obrońca wolności słowa bulwersujący się usunięciem oszczerstw nt. Biedronia ("cenzura!!!") w tym momencie poczuł się podle zaatakowany (podkreślam: nie oszczerstwami, a pytaniem o hipotetyczną sytuację ich publikacji), poleciał do moderacji na skargę i od tamtej pory mędzi coś
czy domagałbyś się usunięcia oszczerstw na swój temat?


@oenir: pewnie bym olał ten zasrany wykop xD
Z Onetu, NT i SE też bym nie kazał usunąć. Jak coś zawsze można iść do sądu ale tego Biedroń nie zrobi bo wie jaka jest prawda i lepiej zostać przy oświadczeniach niż szukać dowodów i akt;)
A jak już tak idziesz w te stronę żądań usuwania to coś jak z Bolkiem, który jest na
@oenir: artykuł nie jest oszczerczy, bo sprawa w sądzie faktycznie była i matka oskarżyła go o pobicie. Żeby taka sprawa się toczyła muszą być obrażenia powyżej 7 dni. Prokuratura wniosła akt oskarżenia, więc coś musiało być na rzeczy (obdukcja pewnie wykazała uraz) - bez dowodów nie byłoby w ogóle sprawy. Sąd warunkowo umorzył, co nie oznacza braku winy, lecz wręcz przeciwnie - że przestępstwo popełniono, lecz nie karze się sprawcy. Czyli
pewnie bym olał ten zasrany wykop xD

@arczer: z pewnością.

zawsze można iść do sądu ale tego Biedroń nie zrobi

Biedroń wraz z mamą już zapowiedzieli pozew. Przemogłem się i przeczytałem dzisiejszą kontynuację tego paszkwila, w postaci "wywiadu" z autorem tekstu, w którym dość jasno opisuje swoje motywacje i nastawienie do Biedronia. Cóż, nie wróżę redakcji sądowego sukcesu.

A jak już tak idziesz w te stronę żądań usuwania

Idę
@oenir:W takim razie masz rację, jeśli taką treść zawierał skasowany komentarz to nie mogę powiedzieć, że chciałeś go w ten sposób obrazić czy oczernić.


@kulass: Nie ma racji i kłamie ale ja już nie marnuje więcej czasu na ekstremistycznego fanatyka
Tacy jak on w czasie rewolucji bolszewickiej to z kilofami ludzi atakowali bo uważali, że mogą
oświadczenie matki.


@oenir: ta, jak ci faceci co ich Jackson molestował. Po 8 razy zmieniali zeznania:)
Ustalmy fakty: 1. sprawa była (matka oskarżyła syna), 2. akt nie ma na szczęście dla Biedronia. 3. to że ich nie ma nie znaczy że nie ma innych dokumentów i zeznać ludzi pracujących przy sprawie.
Konkluzja: mamy ślad sprawy, kilka braków ale do odtworzenia przez ludzi zw. ze sprawą. Przeciwko mamy (werble) oświadczenie Biedronia i
@Mandark: widzisz, kolega @kulass przeczytał to co faktycznie napisałem, a Ty widzisz to co chcesz zobaczyć. Nie napisałem słowa personalnego ataku na Twój temat, więc daruj już sobie te jęki o "ekstremistycznych fanatykach". "Bolszewików atakujących ludzi kilofami" nawet nie będę komentował, bo to po prostu żenujące.

Ustalmy fakty

@arczer: "zapomniałeś" o jednym fakcie: oświadczeniu matki Biedronia, w którym stwierdza, że nigdy nie doświadczyła przemocy ze strony syna, jedynym sprawcą przemocy