Wpis z mikrobloga

W moderacji to już chyba kogoś zdrowo pogrzało( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/4908359/matka-biedronia-oskarzyla-syna-znecal-sie-nad-nia-i-swoim-mlodszym-bratem/
Znalezisko uznane za informację nieprawdziwą a autor zbanowany, tylko na podstawie oświadczenia polityka i jego matki w którym wszystkiemu zaprzeczyli.
Gównie to zastanawia mnie teraz czy to będzie rutynowa procedura w wypadku znalezisk z aferami polityków? Wystarczy że polityk zaprzeczy w oświadczeniu i cyk ban dla autora afery a znalezisko oznaczamy informacją nieprawdziwą.
Trzeba będzie to sprawdzić czy moderacja też tak ochoczo zareaguje, długo na taką sposobność pewnie czekać nie będziemy musieli bo politycy mają to do siebie, że zawsze przy wybuchu afer z nimi związanymi wszystkiemu zaprzeczają w oświadczeniu.

#moderacjacontent #bekazlewactwa #afera #biedron #4konserwy #polityka
  • 89
  • Odpowiedz
@oenir: jak to nie byli wyroku? Warunkowe umorzenie to tez wyrok. A żeby był wyrok to musial byc akt oskarżenia i jakies dowody. Przecież prokuratura teraz wskazala ze chodzilo o art 157 i 207 kk - uszczerbek na zdrowiu i znecanie. To nie to samo co "potrącenie" kogos w przejściu.
A ze teraz z matka sie pogodzili i go wybiela to inna sprawa. Bo to jedna taka sprawa gdzie ofiara
  • Odpowiedz
@Mandark: widzisz, kolega @kulass przeczytał to co faktycznie napisałem, a Ty widzisz to co chcesz zobaczyć. Nie napisałem słowa personalnego ataku na Twój temat, więc daruj już sobie te jęki o "ekstremistycznych fanatykach". "Bolszewików atakujących ludzi kilofami" nawet nie będę komentował, bo to po prostu żenujące.


@oenir: Nie przeczytał bo nie napisałeś dokładnie tego co napisałeś. Łżesz i manipulujesz. skończyłem z tobą, szkoda mi nawet 1 sekundy
  • Odpowiedz
@oenir: Krzywoprzysięstwo powiadasz? Poszła do sądu oskarżać syna o bicie jej i brata? To jej wiarygodność maleje w oczach. Już #!$%@?ąc od tego jak to kuriozalnie brzmi, żeby kryjąc ojca oskarżać syna. Mogła mu narobić sporo kłopotów, sobie też takim zmyślaniem. Kuriozalne też dlatego, że czemu w ogólne szła do sądu? Ok, poturbowana była ale po co oskarżać syna jeśli niewinny, bo ociec kazał? To nie lepiej było powiedzieć, że
  • Odpowiedz
Nie przeczytałem to nie napisałeś dokładnie tego co napisałeś

@Mandark: a i owszem, przeczytał: pokazałem mu tamtą wypowiedź w wiadomości prywatnej, a druga, do której zalinkowałem, nadal wisi i ma się dobrze. Przy czym to symptomatyczne, że jego też zbluzgałeś - herbatki sobie zrób przyjacielu.

Dobra orka

@Brzytwa_Ockhama: gdzie ta orka? @Mandark mnie tylko zwyzywał bo mu się coś uroiło, @Cheater w ogóle nie napisał nic na temat, a z @ziggy1234 wymieniłem póki co jeden komentarz. Ja wiem, że nie lubisz Biedronia, ale "filozofowi" wypada raczej dążyć do prawdy niż kurczowo trzymać się swoich mniemań
  • Odpowiedz
@Mandark: kopiuj-wklej z komentarza, który - jak przystało na dzielnego obrońcę wolności słowa - zgłosiłeś. Widnieje on cały czas w moim panelu wymoderowanych, a tutaj oczywiście wkleić go nie mogę bo znowu zgłosisz i znowu dostaniesz kociokwiku o "ekstremistach". Jeśli chcesz się dowiedzieć, to napisz do kolegi żeby Ci przekleił, tylko zanim zaczniesz ponownie kłamać jak to cię niby podle zaatakowałem ostrzegam: mam screena.

  • Odpowiedz
powiadam, że udaj się do lokalnego ośrodka interwencji kryzysowej i poproś pierwszego z brzegu psychologa-interwenta o wyjaśnienie


@oenir: czyli jak będzie sprawa o potrącenie na pasach to napiszesz: udaj się do lokalnego warsztatu blacharskiego i poproś pierwszego z brzegu mechanika o wyjaśnienie jak ludzie oszukują na przeglądach i jeżdżą złomami bez hamulców i abs.
Sprawa w sądzie to sprawa a nie jakieś łażenie za usprawiedliwaniami na siłę. Jak coś jest
  • Odpowiedz
czyli jak będzie sprawa o potrącenie na pasach to napiszesz (...)

@arczer: jak będzie jakakolwiek sprawa to napiszę "pokaż dowody". Natomiast do skonsultowania się z psychologiem-interwentem zachęcam cię po to, żebyś poszerzył swoją wiedzę nt. mechanizmów przemocy domowej, co pozwoli lepiej zrozumieć ci sytuację rodziny gnębionej przez alkoholika-przemocowca, a co za tym idzie nie produkować obrzydliwych insynuacji pod adresem jego żony-ofiary.

Chłopskie mądrości i "każdy wie" zostawmy chłopom:)

Dokładnie. Dlatego
  • Odpowiedz
jak będzie jakakolwiek sprawa to napiszę "pokaż dowody".


@oenir: ale sprawa była i została warunkowo umorzona. Teraz tylko Robert powiedział "mamo weź zmień wersję bo moja kariera na włosku a niemcy już zapłacili":)
  • Odpowiedz
@arczer: rozumiem znasz wyrok, akta sprawy i samą sprawę lepiej niż sami zainteresowani? Gratuluję, na pewno stoi za tym bogata wiedza ekspercka, a nie zwyczajna potrzeba nagonki na nielubianego polityka.
  • Odpowiedz
akta zaginęły xd w jakim ty świecie zyjesz? Akta sie po xx latach po prostu niszczy


@Tamerlan: co innego natomiast mówi rzecznik sądu:

Okazało się, że w Sądzie Rejonowym w Krośnie nie ma akt sprawy dotyczącej Biedronia. - Nie ustalono, co się stało z tymi aktami. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie wszczęte przez prezesa sądu. Ale na dzień dzisiejszy nie mamy wiedzy o okolicznościach zniknięcia tych akt – mówi WP rzecznik sądu Artur
  • Odpowiedz
@arczer: zacytowany fragment podaje fakty, którym nikt nie zaprzecza. Tekst zawarty w usuniętym znalezisku dodaje do nich swoje rewelacje, na które jednak nie przedstawia żadnych dowodów - czytałeś go w ogóle?

To jest różnica między informacją, a manipulacją. To jest różnica między faktem, a oszczerstwem.
  • Odpowiedz
Tekst zawarty w usuniętym znalezisku dodaje do nich swoje rewelacje


@oenir: jakie? To jest jedno i to samo, tyle że #!$%@? moderacja na podstawie komentarza @artpop (xD) oznaczyła znalezisko o sprawie sądowej jako nieprawdziwe. Ty jesteś pijany czy niespełna rozumu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@arczer: nie, nie tylko. W paszkwilu znajduje się dodatkowa informacja, na którą nie przedstawiono żadnego dowodu.


Niczego przyjacielu nie odwracam, stanowisko mam jedno, niezmiennie od lat: najpierw dowody, potem zarzuty. Dotyczy to tak samo WOŚP którą lubię, Caritasu który jest mi obojętny, jak i Biedronia którego nie lubię.
  • Odpowiedz