Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@robom85: Oops. Ja jestem po wykańczaniu mieszkania, więc wiadomo jak z kasą, a do tego teraz auto gdzie pewnie z 5k lekką ręką pójdzie, a wypłata 10ego. Pijemy razem ten sam kompot ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ysiek znam ból:/ współczuję Mirek:( przeszedłem panewke turbo wtryski i dwumase.... ostatni diesel w moim życiu. Ale chyba teraz będę jeździł dopóki nie rozpadnie się na kawałki bo tyle co wsadzone to 2xwartosc auta :/
via Android
  • 0
@hojrak: o Cię hói, to ładnie. Ja dziś prawdopodobnie będę wiedział co się stanęło się w silniku. Też ostatnio myślałem, że padł mi dwumas, bo strasznie telepało i kangurki walił przy ruszaniu. Okazało się, że mam wywalone wszystkie 3 poduchy silnika i jedna skrzyni biegów... Motor można była właściwie ręką ruszać.
via Android
  • 0
@kfffasny: akurat tak się złożyło, że braciak doświadczony mechanik samouk, ogarniał auta w okolicy jak mało kto, każde auta, więc sam sobie ewentualnie przy tym silniku dlubal. Zrobił nawet kiedyś sobie Poloneza po ojcu: 2.5l od bmw z kompresorem, 4 łapy, full elektryka w środku, grzane taborety, skóra, navi, no generalnie kosmos jak na poldzera xd