Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ysiek: bo to niezłe samochody są jak masz niewielkie wymagania. A w zamian dostajesz bezawaryjność, przynajmniej przez pierwsze kilka lat.

A co do "hybrydowych" turbo - to jest fajna zabawa o ile nie potrzebujesz samochodu na co dzień albo masz drugie daily. Wszelkie poważniejsze tuningi zwykle wiążą się z częstymi wizytami u magikow. Błędy, tryby serwisowe, kopcenie, braki mocy - to chleb powszedni.
via Android
  • 0
@Mithrindil: kiedyś poszedłem po szlugi do kiosku i typek miał identyczny silnik to zrobił większe wtryski, intercooler, pogrzebal w kompie i 245 koni zrobił i na razie śmiga, może i ja pójdę tym tropem
@ysiek kiedyś kupiłem bryke z obróconą panewką, remont silnika, po miesiącu to samo. Wymiana silnika i sprzedaż auta.. -7500zł trochę zabolało. Teraz gdybym miał taką sytuację to od razu wymiana silnika na inną używkę a ten uszkodzony do ludzi.
via Android
  • 0
@ZnienawidziszMnie: jeżdżę 4 rok, jak na razie zrobiłem raz łańcuch i napinacz od wałków rozrządu. Teraz się coś #!$%@?ło, zaczął wysrywac błędy jakieś z dupy no i ta panewka...