Wpis z mikrobloga

@Gandezz: oczywiście że zgłaszać, mógł grzecznie przeprosić to hamuje pajac.
A do tych wszystkich, co mówią że "było zwolnić" - spróbujcie sobie pojeździć po mieście. Jak po raz 100 musicie zwolnić albo robić inny manewr "bo komuś się śpieszy" to można wyjść z siebie i stanąć obok. Jak nie potrafią normalnie zmienić pasa to niech oddadzą prawo jazdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@agaciksa: gość się praktycznie normalnie zmieścił.
Zresztą popatrz sobie na pasy. Audi wjechało prawie na styk przed ciągłą.
Za to Op najpierw hamuje i trąbi jak baba, a później ciśnie tego swojego jenota, żeby tylko być tuż za Audi i mu pokazać #!$%@? wie co xD
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: aahaaaaa... czyli jak ktoś jedzie to możesz mu wjechać pod koła, bo przecież MOŻE zwolnić, zahamować i przepuścić księcia. I jak ma być normalnie...
I nie widzisz problemu, że ktoś nagle musi za tobą hamować i kolejne osoby również? No jasne, bardzo bezpieczne wykonywanie manewrów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@agaciksa: nie musiał hamować ani trabic, bo Audi go widziało, więc nie jechało na kolizje i w tym jest sedno XD
Frustraci za kierownicą, najgorszy typ ludzi XD
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: a skąd on ma k.... wiedzieć, że ono go widziało? Ma taką pewność? Nie, nie ma jej, nigdy. Chce pewnie też dotrzeć do celu bez rozwalonego samochodu, więc nie będzie ryzykował. Ma wejść w umysł kierowcy audi? Chyba nigdy samochodu nie prowadziłeś że tak ufnie podchodzisz do wszystkich, w ogóle co to jest za podejście do prowadzenia samochodu. Jak ktoś Ci wrzuca kierunkowskaz, że zjeżdża z ronda to też wjeżdżasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@agaciksa: nawet jakby go nie widział, to miał wystarczająco dużo miejsca, żeby nikt nie musiał hamować jak debil.

robię po 1kkm miesięcznie po Warszawie i nigdy nie użyłem klaksonu mimo że takie wjazdy widzę prawie codziennie. ¯\_(ツ)_/¯

Wiem kiedy mogę się włączyć do ruchu bezpiecznie, nawet jakby to miało być na i zyletki. Czasami inaczej nie można. Nikt na mnie też nie trąbi
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: nie. Kierowca audi powinien przyśpieszyć tak, by ten jadący poprawnie swoim pasem nie musiał hamować, miał wystarczająco dużo miejsca żeby to zrobić to też się wlekł "jak pipa". Wymaga tego kultura jazdy, ale jak widać po komentarzach to jest niezrozumiałe dla niektórych.
@support: "pozwalajmy na takie zachowanie, na pewno to coś zmieni" - brawo, piękne podejście
  • Odpowiedz