Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chore społeczeństwo, k---a chore!
Jestem w związku z kobietą, która jest starsza ode mnie o dziewięć lat. Póki co wszystko układa się wręcz idealnie, praktycznie związek pozbawiony wad. No co będę Wam gadał? Jest genialnie, nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy. I pomyśleć, że dwa lata temu nie miałem chęci wstać z łóżka. Ona, mimo że przekroczyła trzydziestkę, nie chce mieć dzieci. Tylko jak zwykle problem stwarzają ludzie. Nie można przejść przez sklep lub miasto, trzymając się za ręce, aby nie spotkać spojrzeń i szeptów. Ale nie to jest najgorsze. Najgorszy jest fakt, że to ona dostaje po dupie, chociażby ze strony mojej rodziny. Siostra jej w ogóle nie akceptuje, co przejawiało się poprzez smsy, które zawierały określenia tj. k---a, d----a czy szmata. O moich rodzicach także nie warto wspominać. Ja p------e czy z ludźmi musi być coś nie tak? Jestem szczęśliwy i co w tym złego?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicznyZwyrodnialec: xdddd sam jesteś chory.
Teraz może fajnie, a za rok-dwa zobaczysz, że starzeje się dużo szybciej niż ty, macie różną dojrzałość życiową, itd. Nie oszukujmy się, kilka lat gdzie facet jest młodszy robi kolosalną różnicę. Nie bez powodu jest to społecznie źle widziane. Znam kilka takich par i wszystkie się rozpadły. I to zawsze kobieta zostawała porzucona, szczególnie przez zdradę, bo jaki chłopak oprze się młodszej dziewczynie?
Na moje jest tak, że oszukujesz się (i ją), że ją kochasz, a tak naprawdę to z nią jesteś bo ona jedyna chce się seksić (pewnie ma jakieś mega kompleksy i młody facet nabija jej pewność siebie), a młode laski mają na ciebie w------e, hehe.
Gościu, wpakowałeś ją i siebie w bagno i tylko ją krzywdzisz. Miej rigicz i zostaw to zanim dupnie :/

Zaakceptował:
  • Odpowiedz