Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chore społeczeństwo, #!$%@? chore!
Jestem w związku z kobietą, która jest starsza ode mnie o dziewięć lat. Póki co wszystko układa się wręcz idealnie, praktycznie związek pozbawiony wad. No co będę Wam gadał? Jest genialnie, nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy. I pomyśleć, że dwa lata temu nie miałem chęci wstać z łóżka. Ona, mimo że przekroczyła trzydziestkę, nie chce mieć dzieci. Tylko jak zwykle problem stwarzają ludzie. Nie można przejść przez sklep lub miasto, trzymając się za ręce, aby nie spotkać spojrzeń i szeptów. Ale nie to jest najgorsze. Najgorszy jest fakt, że to ona dostaje po dupie, chociażby ze strony mojej rodziny. Siostra jej w ogóle nie akceptuje, co przejawiało się poprzez smsy, które zawierały określenia tj. #!$%@?, dziwka czy szmata. O moich rodzicach także nie warto wspominać. Ja #!$%@? czy z ludźmi musi być coś nie tak? Jestem szczęśliwy i co w tym złego?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja mysle ze to z toba jest problem. Kto idzie ulica i patrzy na innych czy szepcze? Moze jakbys byl wlesbijskim zwiazku na malej wiosce a tak to serio nikogo to nie obchodzi. Ty sobie wmawiasz ze kogokolwiek interesujesz, ze obcy ludzie sie toba interesuja a prawda jest taka ze maja #!$%@?. A moze to ze twoja rodzina jej nie lubi nie wynika z wieku alw tego ze ona