Wpis z mikrobloga

Na samym początku zeszłego roku byłem idealistą - liczyłem na "miłość", znalezienie różowegopaska, związek, a potem ślub.
Teraz, na szczęście, widzę jak to wszystko wygląda: różowe szmacą się na imprezach, domówkach, czy po kilku godzinach znajomości na tinderze. Przeciętna różowa zanim wejdzie w związek ze spokojnym i ułożonym facetem, z którym będzie chciała się zestarzeć, jest najpierw używana przez 10 benizów(zakładając i tak nie najgorszy wariant) należących najczęściej do jakichś dynamicznych, ale jednocześnie tępych miernot. I większość tych różowych hipokrytek pieprzy jeszcze o wyjątkowości "seksu z miłości", "seksu z uczuciami" , "seksu będąc w związku", "pasjach i zainteresowaniach, które ułatwią ci znalezienie dziewczyny" itd.
No więc, różowe hipokrytki - FUCK OFF - koniec z graniem na waszych zasadach. Koniec #!$%@? jakiegoś dziadostwa, żeby tylko wejść w związek z jakąś przeoraną różową. ENOUGH IS ENOUGH
#takaprawda #przegryw #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #tinder #hipokryzja
G.....r - Na samym początku zeszłego roku byłem idealistą - liczyłem na "miłość", zna...

źródło: comment_Bo3HaDX77yrwVJAx2oqwuMBP7w7GjbZs.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@GreatMajster: #!$%@?, jakie wy macie problemy XD Laski które mają duży przebieg, zazwyczaj są głupie, ale jeszcze głupsze są typy, które się z nimi wiążą. Ktoś się rodzi księdzem, ktoś #!$%@?ą, a ktoś inny złodziejem. Czasami ma to dobre strony, bo się można poznać.
  • Odpowiedz
@GreatMajster: Obiecałem sobie, że nie będę nikogo namawiał, ale ty idź już może na te divy, bo do 25 lvl #!$%@? Elliota czy coś innego sobie zrobisz. #!$%@? Ci po prostu, cały dzień posty o tym samym. No offence.
  • Odpowiedz
@GreatMajster:

Ojej jak mi tak bardzo z tego powodu wszystko jedno :)
Sam sobie w stopę strzelasz. Ile tu samotnych różowych, dziewic po 20stce... Ale #!$%@?, najważniejsze żeby #!$%@? wszystkim dziewczynom, nawet dziewicom, że się puszczają xD
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Wiesz co, nie zaprzeczam, ale trochę ciężko w to uwierzyć ¯\_(ツ)_/¯ w erze tindera i ''wstydu'' przed byciem dziewicą/prawiczkiem. Na pewno są takie dziewczyny, ale stanowią mały procent. Podobny do tego, jaki stanowią puszczalskie p0lki.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Ja widzę różnicę w byciu zakochanym/ną a w byciu głupią dupą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłość, partnerstwo, wzajemny szacunek i tp. A dupa będzie dupą. Mój kolega ją miał, ja ją miałem wszyscy ją mieli. To tylko dupa. Nie traktuje się jej jak kobiety, tylko jak przedmiot. Inaczej postępuje się z dziewczynami, które mają zasady. Te które budują relacje.
  • Odpowiedz
@Kapsel3k:

Faceci którzy mają/mieli dupy nie różnią się od tych dup niczym.

Niby "inaczej traktuje.sie kobietę która ma zasady" ale sam facet ich nie ma. Która kobieta z zasadami takiego zechce?
Dla mnie taki też byłby "dupą" który sam siebie nie szanuje.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Jest różnica między facetem który miał dużo kobiet, a kobietą która spała z wieloma facetami. Zobacz, że nawet kiedy mężczyzna ''zdradza'' to nie robi tego z powodu uczuć, chwili słabości czy chęci ukarania kobiety. On to robi czysto mechanicznie, dla samego seksu, którego nie dostaje w domu. Zwykła chęć zaspokojenia potrzeby. Wy tego nigdy nie zrozumiecie. Chciałybyście być na równi, ale tak się nie da. Mężczyźni muszą być wyżej
  • Odpowiedz
@agnieszkakolec: Jak wy lubicie wszystko przekręcać i naciągać ¯\_(ツ)_/¯ Powiesz dziewczynie: No super obiad, ale trochę twarde to mięso. Tak? To sobie sam gotuj jak Ci nie smakuje. Specjalnie dla Ciebie ugotowałam, ale nie JAŚNIE KSIĘCIU NIE SMAKUJE. To sobie zmień jak ja źle masz! Do matki idź, niech Ci lepsze zrobi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: no jak ci ktos podtyka jedzenie pod buzie to glupio krytykowac xd ale wy macie taki wlasnie tok rozumowania. Ze sa kobiety i szlaufy. Kobiety sie kocha i sie z nimi zeni a szlaufy sie tylko rucha. Natomiast mezczyzn jest tylko jeden rodzaj. W koncu 'jak wystawi dupe to jak tu jej nie ruchac'. Wtedy tylko ona jest szlaufem a facet po prostu skorzystal z okazji i jest rozgrzeszony.
  • Odpowiedz