Wpis z mikrobloga

@kierownik123: Znając życie za kilka dni dostaniesz ofertę na alarm od jakiejś agencji ochrony, bo okolica niebezpieczna.

Stary numer - najpierw na budowie coś się dzieje (np. jakaś kradzież, zniszczenie), a potem, nawet jak tego nigdzie nie zgłaszasz, przychodzi oferta.
  • Odpowiedz
nakowany, późnej kryminalni drogim i


@kierownik123: i cyk do umorzenia.
Mi w trakcie budowy wycieli 3 okna, wynieśli kominek i kilka zwojów kabli.
Traf chciał że pod wiejskim sklepem ktoś się pochwalił kto to zrobił i dotarło to do mnie.
Pojechałem na miejsce, zlokalizowałem moje okna zamontowane w innym budynku - bardzo (złodziej się budował) bardzo nietypowy kolor, wskazałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kierownik123: Ojciec budował dom 15 lat temu, to jak zamontował okna, to mu praktycznie z dnia na dzień ktoś wjechał, wyciął i ukradł xd

  • Odpowiedz
@kierownik123 na rozpoczęciu każdej budowy trzeba instalować monitoring. Nawet z 4 kamery można samemu powiesić i podpiąć UTP do rejestratora samemu. Też się przekonałem na własnej skórze. Od momentu zainteresowania kamer jest wszystko ok.
  • Odpowiedz
@kierownik123: pewnie nie dałeś dwóch złotych jak pytali kierowniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a realnie niestety masa ludzi mogła to zrobić, od zwykłych spitych wandali, poprzez sąsiadów, czy tych co te okna wstawiali, a nie dostali zapłaty itd.
Poczucie bezkarności/
  • Odpowiedz