Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnienewbristol

W tym wątku deklarujecie indywidualne akcje poboczne, rozgrywane z datą 1515.4

1. Zadeklaruj akcję w komentarzu, wołając mnie do niego. Jeżeli chcesz się upewnić o poziomie trudności testu, zaznacz to na początku deklaracji
2. Odpowiadam z rezultatem akcji lub poziomem trudności testu. W tym drugim przypadku plus to potwierdzenie wykonania akcji.
3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym nie później niż 24 godziny od czasu wstawienia komentarza z efektem końcowym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.
4. Chęć przyłączenia się do akcji innego gracza wyrażamy tylko w komentarzu

Czas na deklarowanie indywidualnych akcji upływa 15.04 o godzinie 19:00. Limit DWÓCH prostych lub złożonych akcji na jednego gracza.

Nie możesz zadeklarować nowej akcji w tym kwartale, jeżeli deklarowałeś jakąkolwiek w poprzednim (poza przyłączaniem się do istniejącej), możesz natomiast przyłączyć się do akcji innego gracza. Tylko deklaracje, pytania w znanym i lubianym wątku.

-------------------------------------------------
Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aspirrack:
Sam O'War
Z nieba mi spadłeś dobry człowieku! Potrzebuje takich jak Ty! Nasze połączone działania muszą dać efekt, w końcu i Ty, co oczywiste, i ja jesteśmy synami natury!

Zobowiązuje się opłacić badania po dogadaniu się co do stawki i przyłączam się do nich jako postać z cechą Farmer.
  • Odpowiedz
@lacuna: Nie jestem pewien, czy na trudność testu ma wpływ:
- podstawowa statystyka: intelekt
- cecha Farmer
- fabularna znajomość podstaw nauk przyrodniczych (wychowanek klasztoru)

Tak czy inaczej - potwierdzam wykonywanie akcji.
  • Odpowiedz
@Aspirrack: Wszystkie trzy mają wpływ, podałam bazową trudność testu gdyby ktoś chciał w przyszłości powtórzyć taką akcję bez ponownego pytania o trudność.
  • Odpowiedz
@lacuna: Zauroczony Dixus chciałby się dowiedzieć jak trudne będzie uderzenie w konkury (chyba tak to się pisze) do Patricii. W odróżnieniu od poprzednika chciałbym podejść do sprawy ostrożniej i wolniej od strony bardziej miłosnej niż biznesowej (tylko przypominam, że jestem z niderlandów, więc na chada 6ft+ się kwalifikuję).

Poza tym dołączam się do akcji @ZdenerwowanyBialorusin mającej na celu przetarcie szlaku do drugiej części wyspy.
  • Odpowiedz
Poprowadzę śledztwo w sprawie zaginięcia Dziadunia. Nie znam się na szukaniu zaginionych, nie kojarzę wszystkich faktów, ale członkowie mojego wspaniałego, formującego się trzyosobowego zespołu na pewno mnie wspomogą.
@KrzemowyDuch @Zeroskilla Pax, Wayne, robota jest.
  • Odpowiedz
@Patryk_z_lasu: To jest dokładnie ta sama bazowa trudność testu co u Paxa. Pieniądze to nie jedyny sposób na obniżenie poziomu trudności testu, jeżeli tylko dostrzeżesz między wierszami, co autorka miała na myśli.
  • Odpowiedz
  • 1
@lacuna 1)Thomas chciałby spotkać się z Lisa aby porozmawiać na temat pewnego rozwiązania biznesowego które może być interesujące pod względem profitów dla nich obojga. Propozycje wysyła przez posłańca i proponuje spotkanie w Martwej tak aby świadkowie mogli potwierdzić iż żadne zdrożności nie miały miejsca i zarówno Lars jak i John mogła spać spokojnie. 2) Proponuje Larsowi pomoc w budowie okrętu-demonstrując swoje zdolności szkutnicze. Dzięki czemu ma nadzieje na jeszcze lepsze poznanie
  • Odpowiedz