Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnienewbristol

W tym wątku deklarujecie indywidualne akcje poboczne, rozgrywane z datą 1515.4

1. Zadeklaruj akcję w komentarzu, wołając mnie do niego. Jeżeli chcesz się upewnić o poziomie trudności testu, zaznacz to na początku deklaracji
2. Odpowiadam z rezultatem akcji lub poziomem trudności testu. W tym drugim przypadku plus to potwierdzenie wykonania akcji.
3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym nie później niż 24 godziny od czasu wstawienia komentarza z efektem końcowym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.
4. Chęć przyłączenia się do akcji innego gracza wyrażamy tylko w komentarzu

Czas na deklarowanie indywidualnych akcji upływa 15.04 o godzinie 19:00. Limit DWÓCH prostych lub złożonych akcji na jednego gracza.

Nie możesz zadeklarować nowej akcji w tym kwartale, jeżeli deklarowałeś jakąkolwiek w poprzednim (poza przyłączaniem się do istniejącej), możesz natomiast przyłączyć się do akcji innego gracza. Tylko deklaracje, pytania w znanym i lubianym wątku.

-------------------------------------------------
Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  • 58
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lacuna: wnoszę apelację do wyroku z poprzedniego kwartału powołując się na praktycznie zerową szkodliwość społeczną czynu. Dodatkowo chcę się dowiedzieć czy na uczlni oprócz portugalskiego można będzie ogranizować własne zajęcia będąc patronem. Co w przypadku jeśli 2-3 osoby złożyłyby się na bycie patronem?
  • Odpowiedz
@lacuna: Dołączam do prac prowadzonych przez @Zerri

Mogę pomóc w sprzątaniu, lataniu po materiały i podobnych czynnościach, C. Luciny nie biorę w usta, bo mnie jeszcze zmiecie z Georgetown ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lacuna:
Staholomilli, kupiec
Sprzedaż C. Lucina w detalu

Korzystając z mojego doświadczenia w handlu zajmuje się porcjowaniem zakupionego C. Lucina oraz sprzedażą go w detalu
  • Odpowiedz
@Gregua: Czas na darmową zmianę konta minął, więc nowy szef banku vivaldich może na Ciebie nałożyć rozsądną opłatę za zmianę konta.
  • Odpowiedz
@lacuna: Pomagam @Onde w badaniach nad nowym alkoholem - w szczególności kwestie praktyczne przydatne dla kupców i marynarzy wiozących go w długie rejsy - jak go przechowywać, żeby nadawał się do dalekich podróży. Czy pod wpływem wstrząsów lub kołysania nie zmienia swoich właściwości? Jeśli tak to jak to minimalizować? Czy smak zależy od sposobu w jakim był przechowywany? Może da się go sezonować w beczkach po innym alkoholu?
  • Odpowiedz
@lacuna:
1. Wykorzystując moją złą sławę schodzę do światka przestępczego w celu zdobycia tam wysokiej pozycji.
2. Używając afer związanych z moją osobą i wiedzy z raportów straży, skupiam się na zbieraniu NPCków którzy działają poza prawem.
  • Odpowiedz