Wpis z mikrobloga

Witam i z miejsca przepraszam że tak długo nie byłem w stanie napisać co się wczoraj dalej działo odnośnie
TEGO wydarzenia (problemy z wołaniem).

Zacznę od tego że jak niektórzy słusznie zauważyli most znajduje się w okolicach Białegostoku ale nie jest to most kolejowy a zwykły przeznaczony do ruchu osobowego.
Na dzień dzisiejszy most stoi i ma się jako tako w miarę chyba dobrze, aczkolwiek po usunuęciu a raczej wyrwaniu skarpy ziemia odkryła krawężniki chodnika więc "góra" zadecydowała o wstrzymaniu ruchu pieszego po jednej stronie mostu (przejście drugą stroną ulicy).

Co do wczorajszych dalszych zdarzeń (po tym jak wróciłem z biedronki):
-na miejscu zastałem gniewnych elektryków zabezpieczających kable (nowego słupa nie ma bo i nie ma w czym go zakotwiczyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°) )
-światłowód nie tknięty (w tygodniu ma się tym ktoś zająć)
-ani kierowniczka ani ja nie zebraliśmy większego #!$%@? a warto dodać że przyjechał nawet jakiś główniejszy kierownik czy inny projektant, w sumie najwięcej spiny mieli elektrycy którzy straszyli nawet policją i zamknięciem obiektu

Generalnie nikt nie pytał kto zawinił aczkolwiek chyba poszło za plecami na mnie bo dostałem jasną sugestię żeby zrobić sobie do końca dnia i dzisiaj wolne :)
Zapytacie czy żałuje, odpowiem że nie :D

Żadnego fajnego zdjęcia potem już nie zrobiłem więc wrzucam heheszkowe zdjęcie koparki ¯_(ツ)_/¯

#budownictwo ##!$%@? #przypal #koparka #pracakopaczamnieprzeistacza #kier0wniczka

Pobierz
źródło: comment_wvEVECRVHfBcgazp6FA3E4PmZVz2QejS.jpg
  • 25