Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 427
Pijcie ze mno kawę mirki, kolejny ekspres przywrócony do życia i śmiga. Krups EA 9000, pokazywał błąd 11 oraz w logach był też 10. Okazało się że to tylko nieszczelny zaworek dwubarowy i pęknieta uszczelka barista w zaparzaczu, przez co ruch tłoka wyrzutu ciastek był niepełny i wywoływał błąd na styczniku.

Czas dokończyć czyszczenie i będzie można puścić go w świat, gdy go wykalibruję, by nie sypał za dużo kawy.
Okazało się też, że ma on za sobą niecałe dwa tysie gorących napojów () Skarb udało mi się odbudować normalnie.

@LooZaC @RETROWIRUS

#krups #ekspresdokawy #ea9000 #kulek1981naprawiaekspresy
Kulek1981 - Pijcie ze mno kawę mirki, kolejny ekspres przywrócony do życia i śmiga. K...

źródło: comment_JZyNlqBMNV93Ut4sLinSehW9Iuql7PO1.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@Kulek1981: wolałbym automat, nie musi być pojemnika na mleko - mogę podkładac karton pod rurkę :P Niestety co to jets auto cappuccino nie wiem. Żeby taką kapuczinę i late to potrafił zrobić 1 przyciskiem jak mu kawę wstypię i dostarczę jakoś wodę i mleko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unster: Oki, w takim przypadku polecam delonghi z dzbankiem na mleko. Średnio do tysiąca kupisz model po serwisowaniu i posłuży ci długo.
Może być esam magnifica 3500 z dzbankiem. Serwis we Wrocławiu ma taki za niecałe 800 zł, jest na olx nawet.
Ma cappuccino pod jednym guzikiem właśnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unster: esam magnifica 3500, tak jak napisałem wyżej =D Są w dobrej cenie, pasują stylistycznie do biura, nie są za głośne i włączają się same o zaprogramowanej godzinie. Wchodzisz do biura, zdejmujesz cieplutki kubek z tacki, podatawiasz pod dyszę, wkładasz dzbanek z mlekiem i naciskasz guzik. Po chwili masz kubala kawy z mleczną pianką ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz