Wpis z mikrobloga

Czy jeśli plywam sobie statkiem to akurat zawinelem do georgtown uzupełnić zapasy olejku lucynowego i mogę interweniować przy scinaniu, czy musi mnie tam nie być?
  • Odpowiedz
@lacuna: Chciałbym się zapytać o dom. Ja i Profesjonalna_Skarpeta kilka razy w misjach dodatkowych wybieraliśmy rozbudowę domu, a dom jest nadal na pierwszym poziomie, to tak ma być czy zostało to przypadkowo pominięte?
  • Odpowiedz
@lacuna: czy za każdą spełniona ambicje ejst 19 pkt?
Bo w tym raporcie tak to wygląda a u mnie nigdy tyle na konto nie wlecialo

Do tego czy użyczenie ludzi dla @TynkarzCzwartejSciany było traktowane jako misja poboczna? Bo poco wiele razy dawał komuś ludzi i jakoś nie bylo konsekwencji braku udziału w misjach
  • Odpowiedz
@lacuna: Odnośnie akcji indywidualnej mojej i Jąkaja - raport mamy zdać w najbliższym kwartalnym, w związku z powodzeniem, gdzie informujemy o przybyciu emisariuszy, czy robić to dopiero po spotkaniu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lacuna:

Czy praca w gorzelni której jestem współudziałowcem, liczy się jako praca na własny rachunek tj. praca tam pozwoliłaby na spełnienie celu?
  • Odpowiedz
@lacuna:
1) za akcję indywidualną dostałem 600 jednostek drewna. Czy to oznacza, że Akademia powstała poza miastem? Pytam, bo chcę wiedzieć jak liczyć swoje pozostałe parcele planując wydatki
2) czy można ulepszyć swoich NPC? Zmieni to coś w mechanice, czy będzie to jedynie fabularne? Mam dwa pomysły na takie akcje:
a. poświęcenie akcji indywidualnej na lepsze poznanie swoich popleczników w celu powysyłania ich do prac bardziej adekwatnych do ich umiejętności
  • Odpowiedz