Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lacuna: Okokok ode z Queltasem, kopalnie teraz otwierają, pracuje od przyszłego kwartału, przepraszam za zawracanie głowy ;-)
(Grzechu znów się zarumienił niczym Gregoire po wernisażu)
  • Odpowiedz
Zasady akcji indywidualnych są bardzo jasne - jeden udział lub jedna deklaracja w tym kwartale, więc dokonaj wyboru z kim idziesz lub co robisz.


@lacuna: czy tutaj "lub" jest użyte jak w języku potocznym, czyli albo akcja indywidualna, albo dołączenie do czyjejś akcji.

Czy też jest użyte jak w logice formalnej, czyli można mieć akcję indywidualną i nie dołączać do czyjejś akcji/można dołączyć do czyjejś akcji i nie mieć swojej/można
  • Odpowiedz
@Yokaii: Trzeba zapytać Króla. Tutaj mam do Ciebie uwagę, ponieważ odpowiedzi na większość Twoich pytań dotyczących świata powinny być odkrywane w grze, a nie w Encyklopedii Lacunica. Nie używaj tego wątku do oszczędzania akcji indywidualnych.
  • Odpowiedz
@Lisaros: W języku potocznym, a Ty ostatnio koszmarnie często nadużywasz wszystkich ograniczeń, które wprowadzam w grze. Nie wprowadzam ich na złość graczom, tylko nie jestem w stanie poprowadzić kilkunastu wątków graczom. Od następnego kwartału akcje indywidualne będą wymagały udziału co najmniej kilku graczy, tak jak to było w Senacie.
  • Odpowiedz
@lacuna: nie robię tego na złość nikomu, po prostu dobrze się bawię. Co do ostatnich moich poczynań to cóż, miałem do wykorzystania 3 akcje indywidualne, to je wykorzystałem. Skoro jest mechanika statków, a ja jestem żeglarzem, to też się na to załapałem, ale przecież nie jestem tam sam, tylko z kilkoma innymi graczami. Mogę już chyba powiedzieć, że od następnego kwartału i tak ograniczę swoją aktywność.
  • Odpowiedz
@TynkarzCzwartejSciany: To ja może uściślę, bo zaczęłam mieszać pojęcia. Budżet osady / rządu jest na samym szczycie i to on zarabia. Magistrat to urzędnicy, którzy są pasożytami do utrzymania i mają swój "subbudżet"
  • Odpowiedz
@lacuna Czy wiemy jak wygląda sprawa w Oakland i East Harbor jeśli chodzi o:

Handel parcelami w osadzie
Handel parcelami poza osadą
Opłaty za wpłynięcie do portu
Podatek
  • Odpowiedz
@lacuna: Czy jak umiem zakłądać systemy alarmowe i pułpaki(akcja indywidualna zdana) to mogę tą usługe sprzedawac ? Jezeli tak to czy mam to zrobić jako akcje indywidualna np zdeklarować ze w tym kwartale montuje temu i temu graczowi ? czy może sprzedawac jako towar w dzien handlowy razem z montażem ?
  • Odpowiedz