Wpis z mikrobloga

@Lisaros: Można
@meinigel: Finito, jeden udział
@Yokaii: Trzeba byłoby zatrudnić w niej dobrego szkutnika. W Georgetown jest jedna taka osoba, ale do tej pory był zainteresowany działaniem na własną rękę.
@Czereda: Rekrutujesz swoich "sojuszników", tj. ludzi, którzy podzielają Twoje poglądy. Podejmują takie same decyzje co Ty, wyznają te same poglądy i są w stanie o nie walczyć obok Ciebie. Nie są siłą roboczą, która na Ciebie zarabia. Zdobywanie pomocników w tym kwartale dostępne jest tylko w formie akcji grupowej.
@
  • Odpowiedz
@lacuna:
W związku z sytuacją w Hiszpanii takie pytanie, wiadomo w jaki sposób rozkłada się potencjał militarny każdego państwa powstałego na jej zgliszczach ?
Znane są koszty (szacunkowe oczywiście) budowy okrętów i dział stosowanych w okrętach wojennych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz
@Yokaii: Na pierwsze pytanie nie odpowiem z tego samego powodu co wcześniej - by poznać odpowiedzi na takie pytania trzeba wykonać akcję w grze, a nie szukać odpowiedzi OOC, no litości.
Na drugie jest odpowiedź we wpisie wprowadzającym do misji statków - są to kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy za statek
  • Odpowiedz
@Yokaii: Statki mają własną mechanikę walki i własne "karty postaci", dowódca jest tylko modyfikatorem, tak samo jak załoga i uzbrojenie.
  • Odpowiedz
@kvvach: 1. Tak, ale ilość wytworzonego Olimpium jest za mała, by była brana pod uwagę mechanicznie. Potrzebne jest przedsiębiorstwo przetwórcze - huta
2. W ramach aktualnej kopalni nie. W ramach nowego przedsiębiorstwa tak.
  • Odpowiedz
@kvvach: Ale czego Ty ode mnie oczekujesz? Że zatwierdzę złoty dotyk Ezekiela, zamieniający rudę metalu w gotowy produkt? Zmień pracę, weź kredyt i stwórz hutę, wtedy przetworzone Olimpium będzie notowane na giełdach.
  • Odpowiedz
@kvvach: Nie wiem jak się to ma do "pytania" wyżej i dlaczego nie czytasz odpowiedzi na pytania zadawanych przez innych graczy? Zobacz pytania Staha.
  • Odpowiedz
Odpowiadanie na pytania zajmuje mi zdecydowanie za dużo czasu, dlatego w tym miejscu kończymy wątek z zadawaniem pytań. Od teraz odpowiadam tylko na palące problemy i zgłoszenia nieupilnowanych przeze mnie spraw.
  • Odpowiedz
dlaczego nie czytasz odpowiedzi na pytania zadawanych przez innych graczy? Zobacz pytania Staha.

Nie wiem dlaczego miałbym. Robię to czasami ale czasem coś przeoczę. lub chce doprecyzować. i tak zadaje mniej pytań niż inni
@lacuna:
  • Odpowiedz
Nie wiem dlaczego miałbym


@kvvach: Więcej myślenia "my", a mniej myślenia "ja" i uda się sprawniej poprowadzić tę grę. Z drobnymi pytaniami zapraszam na dyżur na discordzie, zrobimy jutro godzinę na wszelkie pytania mniejsze lub większe.
  • Odpowiedz
@lacuna: To jest ten moment, kiedy znowu trzeba Ci powiedzieć, żebyś się uspokoiła i przemyślała swoje zachowanie wobec graczy. Ujawnij mechanikę i możesz sobie zamykać wątek z pytaniami, teraz będziemy grali jak dzieci we mgle bo nie wiemy co nam wolno a co nie.
  • Odpowiedz