Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lacuna: czy można zadeklarować sworzenie pracowni badawczej na wcześnej zakupionej parceli? Czy trzeba się bawić w pozwolenia etc? Czy zadeklarowanie jej budowy wraz z najęciem swoich NPC zużywa akcję? Czy NPC np po karczowaniu lasu wracają do mnie czy są zasobem jednokrotnego użytku?
@lacuna:
1.Czy można zmienić cele swojej postaci?
2. Co się stanie, jeżeli sprzeniewierzę się swoim ideałom, np. mam cel wyrwać Georgetown z jarzma angielskiego, ale jednak stwierdzę, że król i jego funty w sumie nie są złe i przejdę na jego stronę?
3. Czy można stracić swoich NPCów? (Zakładam, że może ich ktoś mi zabić lub przekupić, ale w pytaniu chodzi mi, czy sami z siebie mogą odejść)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna:

3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym nie później niż 24 godziny od czasu wstawienia komentarza z efektem końcowym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.


Nie rozumiem trochę tego zdania, wpis z sprawozdaniem mam dodać pod wpisem z rezultatem akcji, pod wpisem kwartalnym czy mam/mogę zawołać uczestników do osobnego wpisu na Mirko?