Wpis z mikrobloga

Chyba taksiarze skorzystali z propozycji i zapisują się do Ubera, przed chwilą jechałem z chłopem, który wyglądał na #!$%@? na fakt, że jedziemy przejazd za 10 zł (bo oni nie widzą dokąd jadą dopóki klient nie wsiądzie do auta) i mówię coś tam, że kiedyś w nocy mnie odbierał koleś, który był za Sosnowcem(ja jeżdżę w Katowicach), a on do mnie, że ON BY NIE JECHAŁ, że tylko debile biorą ludzi w ogóle z obrzeży gdzieś, że to bez sensu. Jak mnie odwoził wyskoczyła mu propozycja, że klient jakiś czeka 9 kilometrów od niego, a on "o, i takich ludzi się nie bierze" i #!$%@? X xD. Jechałem kilkadziesiąt razy Uberem i zawsze to są trasy takie do 25 zł, ale pierwszy raz jadę z typem obrażonym na klientów, że nie chcą jeździć tak jak mu się marzy xD PAAAANIE ZA 10 ZŁ TO APLIKACJI NIE ŁOTWIEROM NAWET.

#uber #taxi #polska #logikaniebieskichpaskow #januszebiznesu #cebula #cebulactwo
  • 8
@xeerxees:
Wyszliśmy z kolegami z klubu. Oni chyba #!$%@? zapomnieli, że przyjechaliśmy moim samochodem xD. Szliśmy na after do jednego z nich, myślałem, że będzie blisko. Idziemy jedną, drugą przecznicę, chyba ponad kilometr szliśmy. Wyszedłem od niego nad ranem, myślę sobie: „strasznie nie chce mi się #!$%@?ć, wezmę sobie taksówkę”. Jak się taksówkarz wkurzył, że jadę tylko kilometr, mówi: „no przecież mógł się pan przejść pieszo”.
czeka 9 kilometrów od niego, a on "o, i takich ludzi się nie bierze" i #!$%@? X xD.


@Antiselfist: No interes życia( ͡° ͜ʖ ͡°) O jak to ma się opłacać? Nie dziwne że muszą oszukiwać na podatkach i nie płacić zusow...