Wpis z mikrobloga

Jak kupowałem swoje obecne auto, to kilku handlarzy mnie olało po zapytaniu o VIN, pozostałe sobie sprawdziłem i nie mogę narzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MiQ27:

"też tak niedawno miałem, w końcu odpuściłem (szkoda zdrowia) i kupiłem nówkę z salonu, na koniec roku mieli promocje i jeszcze wzięli od ręki mojego gruza w rozliczeniu."


Czy mógłbyś proszę powiedzieć jak wyglądał ten proces - tj. zostawienie samochodu w rozliczeniu? Dali dużo mniej (wycenili) niż wartość rynkowa samochodu? Jeśli to nie tajemnica to iloletni samochód zostawiałeś w rozliczeniu? Chcę dokładnie zrobić to samo teraz, tj. zostawić auto w
@TarruTarru: konkretnie to Huyndai ma taką promocję jak "premia za odkup". Zostawiłem P407, dali za niego 6k plus dostałem dodatkowy upust 2k od ceny katalogowej, czyli tak jakby 8k. Załatwiał to jakiś autohandel, z którym salon ma umowę (po czym handlarze auto odpicowali i wystawili za 12k) :)
Więc to jest tak, że pewnie dostałbym więcej niż 8k za to auto, ale nie wiadomo kiedy. A tak to przyjechałem Peugeotem a
@Iperyt:

Ziomek, ale wiesz, że parsek to jednostka odległości?

Bo to działa tak, że jak robisz skoki w nadprzestrzeń to musisz omijać gwiazdy. Proste? Proste. Trzeba się trochę znać na astrofizyce.