Wpis z mikrobloga

Pamiętacie takie osoby ze szkoły co beczały (K---a w gimnazjum / liceum) bo dostały 4+ a nie 5-?
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 29
Wy serio wierzycie że oceny z podbazy czy gimbazy miały jakiekolwiek przełożenie na to ile kto dzisiaj zarabia? Ja zawsze bezpiecznie średnia koło 4,0 i spokojnie sobie daje radę a przynajmniej mam do tego jakieś fajne wspomnienia z życia poza szkołą.

Edit: nie mówimy o skrajnościach , jak ktoś miał problemy żeby w ogóle przejść z klasy do klasy to akurat świadczy o pewnym ograniczeniu
  • Odpowiedz
  • 1
@Freakz Były u mnie w klasie takie trojaczki, zawsze ale to zawsze tak robiły, ostatnio je widziałem w tv w Krakowie na medycynie jako "Atomowki z Krakowa" xD
  • Odpowiedz
  • 7
@Freakz Ja tak miałam ( ) z jakiegoś powodu moi rodzice uznali, że szlaban na wszystko za każdą ocenę mniejszą niż 5 będzie zajebistą okazją, żebym nauczyła się zdobywać dobre oceny. Skończyło się tak, że bałam się wracać do domu w obawie przed suszeniem mi głowy. XD
Anyway dalej pamiętam jak popłakałam się na widok swojego ojca (jakaś wczesna podbaza, że musiał mnie odbierać), bo dostałam
  • Odpowiedz
@Freakz: Pamietam, ze mialem znajomą w gimnazjum, ktora została wzieta do odpowiedzi ustnej a nic nie umiala.Skonczylo sie tak ze sie rozplakala ze stresu i nauczycielka jej darowala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lasiu: o o o to czasami ja, mam bdb pamiec krotkotrwala :D potrafilem przed wejsciem na egzamin przeczytac pierwszy raz w zyciu notatki, wchodze i cyk, zaliczone, przewaznie 3, padaly i 4 ale kilka razy sie 5 trafilo ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet raz egzamin wyboru abcd strzelilem na 5, to az sie sala rozesmiala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Freakz: Ze szkoły? Na studiach miałem takich kilka. P---------e w stylu "Jezu, nic nie umiem, trójkę bym przyjęła bez gadania". Test - 98-99%.
Był też jeden ziomek, który był dobry i zdobywał też wyniki rzędu 97-99%, tylko że on nie płakał, że nie umie. Wchodził, robił test, wychodził, a reszta siedziała jeszcze po 20-30 minut.
  • Odpowiedz
Pamiętacie takie osoby ze szkoły co beczały (K---a w gimnazjum / liceum) bo dostały 4+ a nie 5-?


@Freakz: Żebyś widział ich miny gdy wracasz po tygodniu nieobecności, na pierwszej lekcji kartkówka i masz lepszą ocenę od nich? Różowe chciały cię z-----ć wzrokiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Freakz W gimbazie była gościówa co się popłakała jak dostała z matmy jedną 5 zamiast 6, ale był też koleś który obrobił całą gimnazjalną fizykę i chemię na początku drugiej klasy, ale z polskiego miał regularnie 2 i wywalone bo z reszty same 6.
  • Odpowiedz
pamiętam takich co mówili przed sprawdzianem, "kurde nic nie umiem" a dostawały 5

@Lasiu:
Pamieam jeszcze, nie umiem, ale mam ściągę :D
  • Odpowiedz