Wpis z mikrobloga

@enforcer: Czytaj (dla niewtajemniczonych w realia programistów): Andrew jest klepaczem i po prostu wyklepał projekt kogoś mądrzejszego, tyle i aż tyle, nic mu zasług nie ujmuje ale jeśli myślicie że ta sama osoba projektuje, analizuje i pisze kod dla NASA to jesteście jacyś #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Gdzieś kiedyś przeczytałem że ocenianie projektu na podstawie ilośći napisanego kodu jest jak ocenianie samolotu na podstawie jego wagi. Do tego to 850k "własnoręcznie" napisanych linijek.
  • Odpowiedz
@enforcer: Cały czas jak widzę to zdjęcie to łapie mnie ostry wnerw, bo ta kobieta strasznie mi kogoś przypomina, tylko teraz nie wiem czy kogoś sławnego czy kogoś znajomego i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć o kogo chodzi, a jest cholera identyczna
( ͠° ͠°
  • Odpowiedz
@enforcer: kim Wy #!$%@? jesteście, żeby oceniać czyj wkład w to badanie był bardziej istotny, jeszcze dokonujecie porównań na podstawie ilości linijek kodu w repo, jak bardzo ograniczonym i głupim trzeba być, żeby do czegoś takiego się dopuścić xD
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu próbujecie umniejszać jednej osobie (bo jest kobietą.. ?!)


@pierogu: nie, bo na siłę stara się promować tylko tę jedną osobę, siłą rzeczy kosztem pozostałych.
  • Odpowiedz
@ponton: ej no, ale żeby nie było to bez problemu idzie naklepać tyle linijek kodu własnoręcznie jak siedzisz nad projektem kilka lat, szczególnie jak to coś własnego i głównie dodajesz rzeczy bez testów to nawet w rok lub 2 się wyrobisz ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętajmy że github policzy ci wszystkie linijki, nawet te co mają w sobie tylko enter czy { i }, więc w zależności
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@enforcer: napisanie algorytmu, a napisanie kodu, to dwie różne rzeczy. To jakby napisać, że architekt #!$%@? zrobił, a nie dom, bo wbił tylko kilka gwoździ. Tylko że architekt nie jest od wbijania gwoździ.
  • Odpowiedz