Wpis z mikrobloga

@pieczarkowy: najlepsze jest to, że wystarczyło nie zmieniać koloru tej elewacji na jakis z-----y zolty to to by sie jako tako jeszcze obroniło bez tych drewnianych okładzin i z tymi pseudo oknami kolankowymi xD Ale ja juz widze oczami wyobrazni wlasciciela firmy a jeszcze szybciej widze jego zone ktora bo kazala ten kolor wybrać
  • Odpowiedz
@supermoc: Te szeregowki od OPa fatalnie i widac, ze dziadostwo, ale pisales ogolnie na temat blachy. Tak jak mirek wyzej napisal, taka na rabek daje swietny efekt. Dodatkowo stosuje sie wygluszenie i jest cicha jak betonowa czy ceramiczna. Ponadto niejedna wychodzi drozej od wymienionych dwoch wyzej. Lata 90 sie skonczyly
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: o jezusku.. ale dramat.. Jestem ciekawe na jakim etapie robót pojawiła się ta iskra januszostwa i deweloper zdecydował się odwalić taką manianę. To powinno zostać nagłośnione przez jakieś lokalne media i później rozdmuchane przez torchę większe serwisy dla przestrogi przed innymi januszexami deweloperki.
- z wizualizacji wygląda to na koszt pod 400k w stanie deweloperskim, a na zdjęciach to już tak bliżej 300 :D
- elewacja dramat, aż mi
  • Odpowiedz
@BajongCzesiek: Przecież to ten sam budynek, tylko jeszcze bez ocieplenia i tynku. W takim stanie jak jest można by go wykończyć i tak jak na wizualizacji, i tak jak ten barak z pierwszego wpisu. Deweloper wybrał opcję nr 2.
  • Odpowiedz