Wpis z mikrobloga

@Berardus: za 100k to tylko w Rotterdam na patologicznej dzielnicy w budynku w ktorym sie sufit wygina, jak sasiad chodzi pietro wyzej. Albo kawalerka 25 metrow :)
@gr4p3: przepraszam cię bardzo zaniomy znalazł mieszkanir w alphen za 100k w bardzo spokojnej okolicy , tylko że do remontu żaden dach, ale ściany podłogi elektryka i hydraulika była też dobra także będę czekał aż się trafi coś dobrego ;)
@Berardus: Możesz jeszcze się postarać o socjalne - zazwyczaj są spoko. Często z możliwością wykupu za kilka lat no i pod klucz. Też płacisz mało i nikt Cię nie może wyrzucić, a potem ewentualnie jak znajdziesz kobietę to możesz pomyśleć o ciekawszym domu gdzies gdzie Ci będzie odpowiadać.
@IkBenPool: wezmę to pod uwagę na tą chwilę się nie spieszę , poczekam na dobre mieszkanie , sam będę remontował także pójdzie po kosztach, jestem sam bez zabowiazan także mogę pokój lub 2 później wynająć ewentualnie sprzedać , zyskiem za parę lat możliwości jest dużo dzięki za info pozdrawiam mireczku ;)
@etherway: inteligencja siedzi w Polsce, mi Tam zyc nie dali.
Do puki tu jestem i mozesz mnie zrozumiec to jest spoko, jezyk polski nie jest pitrzebny do robienia pieniedzy wiec nic nie trace piszac inaczej Jak strajkujacy nauczyciele, ja nie sprajkuje ja mowie Jak jest