Wpis z mikrobloga

Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 sportback to dajcie znać

Audi A5 Sportback, 2017
KR3FH41
czarne

VIN WAUZZZF52HA023822

mam nagranie na kamerze całego zdarzenia, później zgram i wrzucę bo teraz policja prowadzi czynności

#krakow #mikroreklama #audi #zlodzieje

http://www.wykop.pl/artykul/4894023/skradzione-mirkowi-czarne-audi-a5-sportback/
debenek - Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 ...

źródło: comment_wkXAxYsULm3DX1pGRoSgRMPv1Irk8DGC.jpg

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
via Android
  • 26
@LotnyJerry weszli do garażu żeby lepiej przedłużyć sygnał z pilota, co ciekawe garaż też otworzyli na pilota, a bramę wjazdową na osiedle wyłamali
  • Odpowiedz
@debenek: To wszystko wina tych nowych systemów. Świat naprawde schodzi na psy.... WEŹCIE ODBLOKOWUJCIE SOBIE AUTO ODCISKIEM PALCA JESZCZE. Albo na szybe naplujcie, żeby szyba zbadała DNA ŚLINY... GŁOSEM SOBIE ODBLOKOWUJCIE SAMOCHÓD, A CO TAM TO TYLKO 12 tysięcy, ALE JAKI SYSTEM ZAJEBISTY. Zamontujcie sobie jeszcze systemy automatycznego hamowania, trzymania pasa ruchu, niech wam zawieszenie od dziur rozpierniczy, a to wszystko za 8 tysięcy złotych TYLKO! WOW MUSZE MIEĆ TE SYSTEMY
  • Odpowiedz
@trololo55 to bank z ubezpieczycielem musi się dogadać o odszkodowanie z AC za kradzież. Ty niestety stracisz zainwestowane pieniądze które zdazyles zapłacić. Chyba że wykupiles ubezpieczenie GAP które zabezpiecza ciebie jako leasingobiorce.
  • Odpowiedz