Wpis z mikrobloga

co w tym dziwnego, że jak wpadasz głową w coś dużego i twardego, to cie to boli?

@Shatter: przeciez nie wpadl mu na kutasa tylko na brzuch.

„Nie mial pretensji do Younga”
A jak próbowali mu pomoc wstac to debil ich odganiał bo musial sobie jeszcze poleżec. Moze jak ma taki niski prog bólu, że jakikolwiek kontakt ciała obcego z jego głową ścina go z nóg to moze niech zajmie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kezioezio: oczywiscie ze ich ogdanial bo im sie spieszylo zeby wznowic, a Alba chcial polezec bo go n--------o. Zobacz jak bardzo mu sie szyja i glowa przemiescila podczas uderzenia. Przeciez on spokojnie mogl zerwac miesnie.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Też mI porównanie. Pięściarz upada na deski nie dlatego, że go boli i nie łapie się za głowę krzycząc z bólu. Alba bardzo mocno pracował na taką opinię o nim. Nie zdziwiłbym się gdyby to był już jego odruch bezwarunkowy by w ostrzejszych starciach próbować wymusić karę dla przeciwnika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrcn: ale jaka kare on chcial wymusic? Z-----l przy wstawaniu, nie widzial nawet ze young tam stoi bo patrzyl na pilke. P-------l, polezal, poszedl grac dalej.
  • Odpowiedz
@peszmerd: Jaką karę? Np. kartkę. Nie mówię, że tak było w tym przypadku. Jak ktoś (np. właśnie Alba) często przesadza i odwala jakiś teatrzyk by wywrzeć wpływ na sędziego ( albo nie wiem po co) to co się dziwić, że potem ktoś będzie myślał, że znowu pajacuje. Nie oglądam zbyt często Barcy, nie wiem jak to wygląda teraz, ale zawsze Alba będzie mi się kojarzył.z pajacem ( ͡° ͜
  • Odpowiedz