Wpis z mikrobloga

Już pisałem pod jakimś postem i napiszę jeszcze raz:

- brak miejsca do wypoczynku - pokój nauczycielski ?

- dopełnianie etatu - sorry, że ma się takie starostwo a nie inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- niska pensja - moja profesor od polaka wyciska prawie 3k ( ͜͡ʖ ͡€)

- układanie i poprawianie sprawdzianów - no to albo niech uczy tak aby jedynek nie było albo niech zrobi tylko 3 na semestr bo tyle jest potrzebnych ocen aby wystawić ocenę cząstkową i końcową

- przeludnione klasy - to nie zależy od nauczyciela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- brak urlopu na żądanie - kodeks pracy nauczyciela się nie tyczy ? od kiedy ? xDDDDDDDDDDDDDD

- dyżury między lekcjami - przynajmniej nogi rozprostują, my też łazimy po korytarzach i problemu nie ma

- odpowiedzialność za zdrowie - tu się zgodzę ale bywa niestety ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

- brak sprzęty/telefonu służbowego - ten kto chce mieć sobie załatwi zamiast "dej dej dej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- nie ma czasu na wc - wyjść podczas lekcji/końca przerwy xDDDDDD

- nauczanie indywidualne nieodpłatne dojazdy - pff, żeby każdemu uczniowi płacili za to że chce się edukować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- brak pomocy naukowych - jakie dofinansowanie od starostwa taka pomoc naukowa

- telefony od rodziców do 22 - no jak ktoś ma takie podejście że wychowawcą jest się do tej 14/15... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

- zebrania i konferencje - bywa ¯\(ツ)_/¯

- szkolenia po godzinach i weeekendach (podciągnę jeszcze przygotowywanie do konkursów uczniów) - uczniowie też siedzą "po godzinach" nawet więcej od nauczycieli i co ? ¯\
(ツ)_/¯

- nie ma czasu na posiłek - pokój nauczycielski albo na lekcji, nie dajmy się zwariować

- lekceważenie przez uczniów - bo szacunku nie bierze się z strzelenia palcami "bo tak" tylko trzeba sobie na niego zapracować, sam mam takich nauczycieli z gimnazjum (jak chodziłem oczywiście, teraz za miesiąc kończę te bagno o nazwie "szkoła" dzienna) że normalnie ze sobą gadamy jak się gdzieś spotkamy jak dobrzy znajomi bo są spoko i są po prostu ludzcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- hałas - to się tyczy obu stron

ogólnie mem w większości z dupy (bo albo to zależy od dofinansowania przez starostwo albo przez zorganizowanie sobie czasu), napisała go jakaś frustratka która nie umie przekazywać wiedzy albo robi to w nieudolny sposób i nie umie sobie zorganizować czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#strajknauczycieli #nauczyciele #szkola #gownowpis #niepopularnaopinia #opinia
MrPawlo112 - Już pisałem pod jakimś postem i napiszę jeszcze raz:

- brak miejsca d...

źródło: comment_kvkyDIWQfyWnxINTpT1xccc8gHSD51hd.jpg

Pobierz
  • 42
Twoja argumentacja jest z kosmosu


@giovan-a: No chyba mi nie powiesz że pomoce naukowe pamiętające głęboką komunę + naszych rodziców są z dobrobytu i zajebistego dofinansowania ? xD
U nas jedyne co było kupione do kilka telewizorów (starych oczywiście) i rzutnik na tabilce, jak chce nam profesor coś włączyć to bierze swojego laptopa z domu i jest git.
@MrPawlo112: > - brak miejsca do wypoczynku - pokój nauczycielski ?

Super miejsce do odpoczynku :D Gdy chodziłem do podstawówki w szkole było ok. 40 nauczycieli. Ich pokój nauczycielski był taki, że stół na 10 osób i pomieszczenie 25 m^2. Bardzo dobre warunki do odsapnięcia na przerwach :)

niska pensja - moja profesor od polaka wyciska prawie 3k ( ͜͡ʖ ͡€)


to bardzo dużo jak na kogoś
@Krooth: > niska pensja - moja profesor od polaka wyciska prawie 3k ( ͜͡ʖ ͡€)
to bardzo dużo jak na kogoś po studiach xD

Jak pisałem, dla niej jest to wystarczające, po co ją uszczęśliwiać na siłę ? Rozumiem jakby żyła sama i byłoby jej ciężko zaoszczędzić to rozumiem.

układanie i poprawianie sprawdzianów - no to albo niech uczy tak aby jedynek nie było albo niech zrobi