Wpis z mikrobloga

troche sie stresuje, ale mysle, ze latwiej bedzie powiedziec o problemach komus obcemu, kto zna sie na rzeczy niz znajomym, ktorzy by pomysleli , ze jestem jakas #!$%@?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krrruciii: Nie jesteś #!$%@?. Zauważyłem, że w Polsce rozmowa o emocjach i uczuciach to trochę temat tabu. Przynajmniej w moim otoczeniu. Musisz się po prostu otworzyć na ludzi, szczególnie na twoich znajomych. Wyrób sobie osobowść, bądź tym kim chcesz być, i rób to co sprawia ci przyjemność to chyba przepis na szczęście.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pejnkiller: to prawda, mało kto dzisiaj mówi o uczuciach czy emocjach. problem w tym, że naprawdę próbowałam rozmawiać o tym z przyjaciółmi, ale po prostu nie umiałam nic z siebie wydusić i to mnie juz strasznie męczy, dlatego probuje rozmowy z lekarzem, bo może faktycznie coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz
@krrruciii: no z moimi znajomymi też jest ciężko na ten temat porozmawiać. Ważne, żeby mieć swoje zdanie i potrafić je wyrazić. Nic złego się nie stanie jeśli ktoś nie będzie podzielał twojego, każdy inaczej postrzega świat. Głowa do góry ;)
  • Odpowiedz